Skúste to s poltopánkami

To nepřitažlivější nielen na mužoch, ale aj na ženách je rozhodne oblečenie. Štýl obliekania totiž o danom človeku prezradia mnohé. Žiadna žena či už si nechce nič začať s niekým, kto má na sebe o tri čísla väčšie nohavice, nevkusné topánky či tričko. Neplatí to však o všetkých ľuďoch, bohužiaľ (či vďakabohu) sú tu ľudia, ktorí sa naozaj pozerajú na to, čo nosíte. Pokiaľ chcete pôsobiť elegantne a formálne, skúste to s oblekom, poltopánkami – teda rozhodne s formálnym štýlom. Ten je úplne štýlový a zároveň aj nadčasový, a tak je preto vždy dobrou voľbou číslo jedna.

Poltopánky zaručujú pohodlnosť aj u formálneho looku

Bohužiaľ si mnoho žien myslí, že sa formálny štýl spája s bolesťou eleganciou. Mnoho žien má totiž zafixované, že sa úzke nohavice, úzka sukňa, šaty a sako nosia len s lodičkami. Mužom veľa závidia, pretože ich formálnosť sa týka predovšetkým obleku, košele a pohodlných poltopánok. Avšak aj ženy môžu voliť verzii menom poltopánky. Urobia dokonca oveľa lepšie, než keby volili lodičky. Lodičky sú síce nestarnúci klasikou, ktorá sa teraz vracia vo špicaté podobe, bohužiaľ sa mnohokrát naozaj nejde o takú verziu, po ktorej by neboleli nohy. Poltopánky sú teda vhodnejšie na také cesty, ktoré sú na dlhšiu dobu. Ak teda viete, že sa budete celý deň potulovať po meste a obchádzať najrôznejšie stretnutia, voľte radšej poltopánky, pretože lodičky sú vkusné na dve až tri hodiny, počas ktorých nás nohy ešte len tak nerozbolí.

Navyše sú teraz poltopánky volené aj k ležérnějšímu štýlu, a to najmä k džínsom, ktoré sú iba k členkom. Keď mu zvolíte ešte farebné lodičky, budete úplne štýloví a trendy. Okrem iného sa nebojte rôznych farieb poltopánok. Jednoznačne si kúpte do svojho botníku aj tohtoročnú novinku v metalovo striebornej farbe. Ak budete mať totiž len všedný čiernobiela look, so striebornými poltopánkami úplne zažiarite.