Oživí aj nudný outfit

Ešte nedávno by sme si tento kúsok nedokázali predstaviť k ničomu inému ako k športovému oblečeniu, ale teraz? Hovoríme tu o moderných teniskách, ktoré sa nebojíme obuť ani k elegantnému oblečeniu.

Tieto topánky obúvame nielen na voľnočasovú zábavu, ale aj do práce. Tým si ženy ušetrí bolestivé pľuzgiere a opuchnuté nohy s lodičiek na podpätkoch. Hneď je ten pracovný deň príjemnejšie, že?

Ak tenisky obúvame k elegantnému oblečeniu, je potrebné ich dobre skombinovať. Netreba sa toho báť, len si musíme dať pozor, aby sme nevyzerali, že sme sa zabudli prezuť.

Tenisky možno kúpiť rôzne zdobené. Teda sa dajú obuť snáď ku každému outfitu. Tenisky nájdeme ako s čipkou, tak s vtipnými potlačami. Fantázii sa medze vážne nekladú.

Aké zvoliť?

Určite nebude na škodu zaobstarať si týchto topánok viac. Na výber toho máme veľa. Musíme myslieť aj trochu dopredu a voliť tak, aby sa nám hodili k najviac kúskom z nášho šatníka. Čím menej farieb na teniskách bude, tým budú lepšie kombinovateľné. Je dobré mať aj jeden pár s elegantným nádychom, ako je čipka alebo perly. Rozhodne sa neostýchajte vyberať v bielej farbe.

Ale nebojte sa to tiež otočiť. Jednofarebný outfit a výrazné topánky tiež majú svoje čaro.

Aj k sukni

Ešte nedávno by sme po týchto topánkach ani nesiahli v prípade, že máme na sebe sukňu alebo šaty. A dnes? Táto kombinácia je tým najväčším hitom, ktorý možno na seba obliecť a obuť. Či už oblečiete dlhé šaty či elegantné puzdrové, nebojte sa obuť ladiace tenisky. Tie vaše oblečenie báječne oživí a urobia jedinečným kúskom.