Módne trendy, ktorých sa na jar aj v lete musíte držať

Módni návrhári tentoraz na svetových týždňoch módy predstavili pár najvýraznejších trendov pre tohtoročnú jar a leto. Rozhodne nebudú nudné. Na príchod novej sezóny sa tešia milovníci jari a najmä všetci módne nadšenci. Doplňte svoj šatník podľa najnovších trendov. Najvýraznejším vzorom tejto sezóny sa stávajú jednoznačne prúžky. Môžete ich nosiť horizontálne, vertikálne alebo šikmo. Nosia sa všetky šírky i farby, skrátka vo všetkých podobách. Často je možné vidieť v spojení s inými grafickými motívmi a sú inak široké aj v rôznych miestach.

Je nutné odhodiť stud a stať sa výraznou osobnosťou

Moderné je tiež vykukujúce spodnú bielizeň. Tu je ale treba zvážiť, či sa to naozaj hodí a kam si takú módnu kreáciu vezmete. Ak si nie ste istí, prenechajte túto módu celebritám. K elegantný žene toto rozhodne nepatrí a zmyselnosť sa nemusia dávať na obdiv tak lacno. Tohtoročná sezóna bude tiež plná transparentných materiálov, pod ktoré si pokojne môžete dať jemný top, ak si na viac netrúfate, čo aj odporúčame. Veľa módnych návrhárov sa tiež inšpirovala športom a atletikou. Vôbec nezáleží na tom, či sú súčasťou vášho života nejakej športové aktivity. Môžete vidieť aj veľmi štýlovú šušťákovú či teplákovú súpravu, ktorú ale zase radšej noste na cestu do fitka než na večierok.

Móda praje odvážnym a osobitým ženám

Jednoznačne sa nosia veľké kvety a je opäť na vás, či si na ne trúfnete. Kvetinové potlače sa budú s príchodom jari objavovať všade a v strihoch a kombináciách ani mnohokrát nebudú pôsobiť prehnane romanticky. K šatám sa nosia bundy aj tenisky. Vždy si však rozmyslite, či s tým neprichádzate o vašu ženskosť a eleganciu. Priesvitné materiály sa hlási na módnej scéne o slovo v plnej poľnej. Môžete zvoliť transparentné sukňu, košeľu i top. Pri výbere opačné polovice oblečenia ale v tomto prípade buďte veľa konzervatívny. Pod transparentné sukní ale radšej noste mini spodničku alebo kraťasy s nohavičkami.