Koľko stojí najlacnejší a najdrahší hodinky na svete?

Hodinky sú dnes úplne nepostrádateľnou súčasťou našich outfitov. Kupujú si ich s veľkou obľubou nielen ženy, ale aj páni. Väčšinou siahneme po krásnych bižu-hodinkách, ale niekedy sa rozhodneme minúť aj za značkové hodinky, ktoré sú kvalitou úplne inde. Väčšinou si kupujeme také hodinky, ktoré stoja od dvoch tisíc zhruba do piatich tisíc, viac za ne dávať nechceme, ale keďže sme zvedavý národ, možno nás zaujíma, koľko stojí napríklad také najdrahšie hodinky sveta. Aby to bolo zaujímavejšie a lepšie pre predstavu, povieme si aj tie najlacnejšie hodinky. 

Za najdrahšie hodinky sveta by asi utratil len blázon. Samozrejme ak neviete, kam s peniazmi, tak prečo je nevhodit do hodiniek, že áno. Bohatí ľudia si mnohokrát doprajú skutočný luxus, preto sa neostýchajú a najdrahšie hodinky sveta si s pokojným svedomím kupujú. 

Poďme si však spomenúť cenu a hlavne názov tých najdrahších hodiniek, ktoré na svete existujú. 

Aké hodinky sú na svete najdrahšie? 

Ako najdrahšie hodinky sveta sú označované krásne hodinky nazvanej 201-carat Chopard. Sú totiž vyrobené z pätnástich karátového ružového diamantu, ďalej tiež z dvanástich karátového modrého diamantu a ku všetkému je tam aj jedenástich karátový biely diamant. Hlavnou súčasťou týchto hodiniek je však 163karátový diamant, okolo ktorého sú ďalšie dva biele a tiež ružové diamanty. Hodinky tak na sebe majú zhruba 201 karátov, čo z nich robí najdrahšie hodinky sveta. Cena sa vyšplhá k neuveriteľným 25 miliónom dolárov. 

Aké hodinky sú na svete najlacnejšie? 

Naopak tie najlacnejšie hodinky kúpime pod stokorunu. Buď ich môžeme kúpiť vo výpredajoch, alebo ich kúpite na obľúbených internetových e-shopoch, ako sú napríklad Wish, Ebay alebo Aliexpress. Cena do stokorunáky vyjde samozrejme aj s poštovným. 

Rozdiel medzi tými najdrahšími hodinkami a tými najlacnejšími je teda obrovský! Tie najlacnejšie naozaj kúpite do dvoch dolárov.