Jar v znamení neotřepané oranžovej?

Jar už máme v plnom prúde. Konečne sme mohli urobiť obrovskú obmenu šatníka, kedy sme vyhádzali nepríjemné zimné oblečenie, ktorého sme mali za tohtoročnú zimu naozaj plné kecky. Tenisky sa dostali do čela a pomaly sa tiež začínajú aj prejavovať obľúbené baleríny, ktoré iste nosia na ulici už každá žena. Do popredia sa tiež dostávajú aj obľúbené sandálky, ktoré s blížiacim sa májom môžete začať už tiež pomaly, ale isto nosiť. Zamerajte sa tiež predovšetkým na to, aby ste mali dostatok farebných kúskov, pretože čierna je síce univerzálna, ale cez rozkvitajúce farebné obdobie sa práve dvakrát nenosí.

Jar a leto je skvelé najmä v tom, že sa nemusíte báť nosiť farbičky. Skúste trochu rozveseliť váš šatník, a ak sa bojíte nosiť predsa len farebnejšie kombinácie, skúste to najprv len s jedným farebným kúskom a ostatné nechajte v monotónnych neutrálnych farbách. Ak sa bojíte napríklad kráľovsky modrej alebo pestro červenej, skúste to potom napríklad s obľúbenou oranžovou, ktorá sa radí k tým farbám, ktoré sa hodí ku každému typu pleti a predsa len nie je až tak rozšírená, preto nebudete mať pocit, že ju má na sebe naozaj každý a budete akýmsi unikátom.

Skúste to s oranžovými šaty alebo ľahkými topy

Keďže je počasie už na šaty ako robené, skúste to najprv s oranžovými šaty. Možno by vás práve také šaty veľa nadchli tým, že budete žiariť v dave. Ak sa však práve tohto žiarenia celkom bojíte, skúste to s obyčajným oranžovým topom potrebné na úzke ramienka. Potom k takej blúzke pridajte iba len neutrálne čierne alebo biele nohavice a metalovo striebornej alebo bronzové poltopánky a budete mať look, ktorý predsa len doslova nežiari, ale obdiv rozhodne budí. Nebojte sa nosiť také pestrosti. Teraz sa práve pestrosť a inakosť nosí, tým si môžete byť úplne istí. Prečo by sa predsa inak stali modernými kúskami striebornej alebo zlatej, a to nielen na doplnkoch, ale predovšetkým na topánkach, kabelkách alebo oblečenie?