Conversky v novom kabáte

Conversky patrí k najobľúbenejším teniskám všetkých čias. Sú ľahučké a nadčasovo pohodlné, majú mäkkú podrážku, a akonáhle si ich obľúbite, ťažko pôjdete do iných tenisiek. 

dúhové conversky 

Dúhové conversky jednoducho musíte mať. Spoločnosť je vydala v niekoľkých verziách. Nízke aj členkové a s napodobeninou batiky či ručné maľby štetcom. V ponuke sú aj s kockami a hviezdami a to všetko vo farbách dúhy. Na leto ako stvorené a jednoducho neodolateľné. Ak potrebujete športová obuv, dúhové conversky jednoducho musíte mať. Spoločnosť Converse do tejto kolekcie zaradila všetky svoje dostupné a slávne tvary topánok, od tých vysokých, až po tie, čo končia tesne pod vaším členkom. V odtieňoch dúhy a na niekoľko spôsobov. 

Vo veľkom štýle táto spoločnosť Converse prichádza na trh vždy s úžasnými novinkami a s dúhovými botasky, to bola trefa do dúhového. Naplánovali si to na jún a mesiac jún je spájaný s Gay Pride. Značka Converse si je toho veľmi dobre vedomá. Na podporu práve Gay Pride a všetkých LGBT akcií túto kolekciu vytvorila. Tenisky ale určite nie sú určené pre menšinu. Hodí sa kamkoľvek a k čomukoľvek. Môžete si ich kúpiť v niekoľkých variantoch. Kolekciu nájdete pod názvom PrideCollection a jej súčasťou okrem tenisiek a botasiek tiež tričká s nápisom Prúd to be či Thanksforcomingout. 

Conversky v novom kabáte 

Obľúbené tenisky sú pre ich pohodlie. Technológia stielky topánok je tým hlavným pre ich výrobcov, a aby sa v nich klientom chodilo ešte príjemnejšie ako doteraz, stielka je zdokonalená. Stielka NikeHyperfuse prichádza na trh v limitovanej kolekcii s názvom ConverseAll Star Modern HTM. 

Milovníci nizoučkých a členkových variantov si tiež prídu na svoje. Podrážka je z tvarovaného Phylonu a majú neoprénový jazyk. Tenisky na vás zapôsobí čistú nadčasovou eleganciou a zároveň ľahko športovým dojmom. Kolekcia má kabátik kvalitnej kože v piatich farbách, teda v čiernej, zelenej, červenej, modrej a tiež bielej farbe. Značka Nike, ktorá vlastní Converse, nazvala túto limitovanú edíciu Modern HTM. Skúste si zaobstarať zbrusu novú obuv.