Ako sa obliecť na svadbu najlepšieho priateľa?

V živote každého z nás nastane okamih, kedy stretneme tú pravú. Chvíľku spolu žijeme, potom si kúpime psa, čo je taká príprava na dieťa, potom sa zameriame na zásnuby a svadba je potom tá konečná fáza. Veľakrát nás však s touto fázou niekto predbehne a nám sa len uľaví, pretože naozaj nie sme pripravení na to, aby sme zrovna my zariaďovali všetko okolo tejto veľkej udalosti. Radšej teda prijmeme pozvanie na svadbu najlepšieho priateľa a jeme a slávime, bez toho aby sme za to utratili korunu. Ovšem ak sme na takú slávu pozvaní, mali by sme sa zamerať na to, čo si oblečieme. Veď taká udalosť si zaslúži oveľa viac, než len tepláky a basic tričko s teniskami na nohách. 

Nielen svadba, ale taky aj oslava narodenín alebo slávnostný obed s rodinou si zaslúži trochu iný look než obyčajný ležérny štýl. Svadba je však naozaj unikátny udalosť, na ktorú sa musí naozaj trochu inak, než iba s domácim štýlom. Je nutné však podotknúť, že na takúto svadbu sa môže aj inak, než len s typickým oblekom. 

Zaujmite s motýlikom 

Páni si väčšinou navykli na to, že zaujmú iba s oblekom, čo je samozrejme lož. Je nutné spomenúť, že na svadbu je síce oblek vhodný, ale ak sa jedná o svadbu treba v lete, nie je oblek predsa nutný. Keď mu sa chystáte na letnú veľkú udalosť, stačí, keď si oblečiete napríklad vkusnú košeľu, prihodíte dreveného motýlika, ktorý je aktuálne naozaj štýlový a vážne trendy, a k spoločenským nohaviciam pridáte taky traky, čo je samozrejme doplnok, ktorý vy žiadny muž nemal vo svojom šatníka postrádať. 

Na nohy potom dosaďte poltopánky, ale samozrejme v hnedej farbe – čierne poltopánky sa už dávno nenosí, tým si môžete byť istí. K hnedým polobotkám potom unikátne dosaďte aj hnedý opasok a samozrejme taky hnedé remienkové hodinky – či všetko krásne sedí a ladí! K partnerke potom ladiť môžete napríklad farbou trakov alebo farbou motýlika – mnohokrát tiež ladíte aj vreckovkou na saku, ak sa rozhodnete predsa len obliecť sa do saka.