Aj šnúrky do topánok urobia svoje

Väčšina nákupných maniaček domnieva, že podľa detailov sa určuje svetový look. Je tomu naozaj tak. Každý módny návrhár bedlivo tkvie nad každou maličkosťou svojho výtvoru, pretože práve daný detail robí aj z obyčajného trička majstrovské dielo. Ak chodievate na najrôznejšie fashion show, iste vás mnohokrát zajmú ​​skôr tie asymetrické vzory, ktoré sú ukazované na rozličných slečnách prechádzajúcich sa po móle. Väčšina vidí napríklad aj nevkusné šaty, ktoré nepôsobia vôbec svetovo. Lenže my sa nepozeráme na ten doplnok, o ktorom to všetko vlastne je. Takýto doplnok je však dôležitý aj u bežného looku. Nesmie sa potrebné kombinovať zlatá a strieborná, a to ani vo chvíli, keď máte všetko do zlata, ale malá perlička na topánke je zo striebra. Už tento detail vám pokazí celý vzhľad. Vy si možno hovoríte, že si to nikto nevšimne, ale vždy sa nájde tak bystré oko, ktoré si to všimne úplne prvotne.

Svoje robia aj šnúrky do topánok

Medzi väčšie detaily, ktoré vám jednoznačne budú biť do oka hneď, ako nositeľ topánok vyjde na ulicu, sú šnúrky. Tie veľa ľudí nosí rôzne zviazané a previazané, ale veľakrát sa nestretneme len s prapodivným šnurovaním, ale aj s divnú farebnou kombináciou. Trebárs klasickej bielej Conversky sú známe svojimi farebnými detailmi. Bohužiaľ je však znetvorí rada ľudí práve tým, že do nich nasúkať krikľavo modré šnúrky na jednu topánku a fosforové ružové šnúrky do topánky druhej. Ide o absolútny gýč, ktorý však miluje veľká rad ľudí.

Nie je to však len zlá kombinácia farieb. Šnúrky v topánkach môžu byť usporiadané veľmi dobre a vkusne. Trebárs ak idete na ples, jednoznačne chcete byť zladení s partnerom či partnerkou. Ak ženy majú červené šaty, páni zvyčajne volí červeného motýlika či viazanku, vďaka ktorej by sa vedelo, že patria k sebe. Ovšem niekto si dokonca dbá na to, aby aj jeho šnúrky ladili k šatám partnerky. A to je, panečku, potom parádny look!