Značky oblečenia radiacej sa k najdrahším – poznáte ich všetky?

Oblečenie je slabosť žien. Väčšina žien chodí na nákupy pokojne aj trikrát týždenne, pretože to skrátka potrebujú. Ak by však zatúžili po značkovom oblečení, možnosť nakupovania čo týždeň by rozhodne nebola prijateľná, ak samozrejme nezarábajú x miliónov mesačne. Ak si však niekedy doprajete kúpe značkového oblečenia, potom by ste možno mali vedieť aj o tých najdrahších značkách sveta.

Najdrahších značiek sveta je hneď niekoľko. Rad z nich ani nepoznáte, pretože sa skrátka nedostali tak hojne do Českej republiky ako iné. Je to hlavne z toho dôvodu, že treba tieto značky obliekajú len veľké celebrity a v Česku si skrátka ešte nenašli svojich klientov. Avšak tieto si dnes nezmienime, ale spomenieme si naozaj len jedny z tých najdrahších značiek, ktoré poznáme pomerne dôverne, pretože treba nejaký kúsok z ich tvorby doma máme, aj keď to nie je ten najdrahší.

• Louis Vuitton

Louis Vuitton je známy po celom svete hlavne vďaka svojim kabelkám, z ktorých asi najznámejšia je tá hnedá, posiata iniciály. Je však najznámejší hlavne preto, že je mnohým ľuďom cenovo dostupná. Na pultoch obchodov ale nájdeme aj tie kabelky tejto značky, ktoré sa dokonca radia k tým najdrahším v celom svete. V rebríka dvanástich najdrahších kabeliek sveta má Louis Vuitton viac ako tri svojich zástupcov. Najdrahší kúsok tam má ten, ktorým je kabelka, na ktorej nájdete všetky odpadky, čo bežne nájdeme na ulici. Napodiv sa táto cena vyšplhává až k trom miliónom korún.

• Armani

Značka Armani nie je len o parfumoch či kozmetike, ale je to tiež skvelá a veľmi kvalitná značka džínsov. Džínsy z ich tvorby síce nie sú práve najlacnejšie, ale sú úplne pohodlné a prispôsobivé, napriek tomu vyzerajú na prvý pohľad úplne elegantne.

• Dior

Túto značku poznáme hlavne vďaka parfumom, ktoré sa ale v poslednej dobe neradí zrovna k tým najlepším na svete. Kozmetikou sa jej ale nikto nemôže rovnať. Najlepšie sú jednoznačne riasenky, ale tiež sú veľmi kvalitné farby na obočie.