Značka Puma v štýle retro

Retro sa proste stále vracia a to aj vo svetoznámej značke puma a jej modeloch. Kylie Jenner sa objavila v zbrusu novej retro mediálnej kampani značky Puma a potvrdzuje tak, že je na výslní. Značka Puma teda nezaháľa. V lete môže všetko hrať farbami a to dúhovými a môže sa i trblietať. Krásna Kylie Jenner spolupracuje už druhýkrát s touto športovou značkou Puma.

V ponuke sú nové retro vzory a dominujú opäť odtiene šedej a tmavo modrej. Na výslní sú vysoko pohodlné tepláky so sťahovacou šnúrkou, širokým patentom v páse aj pri členkoch a so širokým pruhom po stranách. V novej kolekcii sú aj nízke a široké tenisky a sada športových podprseniek, ktorým dominuje čierna farba. Športové podprsenky sú vo fitness a športovom priemysle vysoko žiadané a nenahraditeľné. Poskytujú maximálne pohodlie svojím užívateľkám. Športové sada vyniká vysokým komfortom a potvrdzuje estetiku tejto značky a fakt, že šport má byť predovšetkým radosťou a športové hrou. Všetky modely tejto kolekcie majú byť pohodlné a šik.

Puma oblečie aj baletky

Značka Puma siaha ďalej, než by sa mohlo zdať. Oblieka aj baletný súbor New York City Ballet. Podpísala svoju oficiálnu spoluprácu aj s baletným súborom, ktorý má 92 tanečníkov práve z New York City Ballet. Bude to dlhoročná dohoda a novo poskytne tejto značke zaujímavej skúsenosti v rámci odlišného športového oblečenia, než firma Puma doteraz vyrábala. Baletný súbor New York City Ballet bude teraz vystupovať ako v tlačených, tak aj digitálnych reklamných kampaniach tejto značky.

Prvá sada športového oblečenia bude obsahovať klasické športové oblečenie a rad doplnkov ako napríklad návleky. Nové legíny pre baletné majstrov sú veľmi flexibilné a pohyblivé. Nepatrí na nohy iba baletiek. Táto kolekcia sa objaví v budúcnosti aj v predaji. Balet teda ako umelecká forma v žiadnom prípade neumiera, ale zažíva svoje znovuzrodenie a rastie spolu so značkou Puma.