Zložte mu nohavice – spoznáte, aký je

Známe moudro „podľa nosa spoznáš kosa“ by možno bolo vhodné preformulovať. O charaktere muža totiž všeličo vypovedá aj spodnú bielizeň. Ak ste čakala, že sa zameriame na veľkosť či tvar mužstva, musíme vás sklamať. Napriek tomu čítajte ďalej, pretože práve podľa „trenírok“ môžete odhaliť netušené. 

biele slipy 

Značkové pánske slipy rozhodne nie sú out, avšak tie klasické v bielom prevedení sú všetko, len nie sexi. A ak v nich muž vášho srdca predsa len vyzerá dobre, môžete si gratulovať. Pravdepodobne ste „klofla“ najpríťažlivejšieho samca na svete. Ale teraz vážne: podľa prieskumov sa drvivá väčšina mužov v bielych slipoch do sexuálnych hrátok nehrnie. 

voľnejšie boxerky 

Boxerky musí perfektne sedieť. Voľnejšie kúsky prináleží len nevyzretými mužom, ktorí sa doslova zasekli v puberte a odmietajú dospieť. A vy máte na výber – buď mu ich vymeníte za priliehavejšie a donútite ho opustiť komfortné zónu, alebo dáte prednosť niekomu, kto vie, čo je život. 

Dobre padnúci boxerky 

Predĺžené čiže low cut boxerky už pôsobí úplne inak – vyzráleji. S obľubou ich nosia páni, ktorí si vážia rodinného života a radšej ako v krčme trávi voľno s milovanou partnerkou. Trebárs aj u romantického filmu, ktorý by si z vlastnej vôle nepustili. 

Beckhamovské boxerky (boxer briefs) 

Pánske trenky typu boxer briefs preslávila športové a módna ikona David Beckham. Aký typ mužov je nosia? Predovšetkým chlapi, ktorí nepodceňujú módne trendy a vyžadujú to najlepšie. Pokiaľ si niekto taký vyberie práve vás, berte to ako poctu. 

tangá 

Nemá zmysel si nahovárať, že tangá patria medzi štandardné pánske trenírky. Najčastejšie sú k videniu na striptér a výstredných južanských typoch, u ktorých sa vášeň pre odhalený zadok dá tolerovať. Ale keď je objavíte v bielizníku manažéra, radšej ho podrobte dôkladnému výsluchu. Záľuba v netradičnom bielizni by mohla byť iba špičkou ľadovca.