Zimná obuv a módne trendy

Zimné počasie je v plnom prúde. Ak v zime poriadne prituhne, určite vonku nevydržíte bez poriadnej kvalitnej zimnej obuvi a zimné bundy či kabáta. Najväčší trend tohtoročnej zimy 2017 v oblasti zimnej obuvi sú už po dlhé roky čižmy. Sú totiž neuveriteľne univerzálny. Môžete k nim nosiť šaty aj sukne po celý rok, takže aj v kruto zmrznutým počasí. Preto asi čižmy stále toľko milujeme. 

Čižmy ako jednoduchá a nedbalá elegancia 

Strih zimných kozačiek priamo nad kolená je trendom už asi tretí rok. Tento rok tento hit graduje. Vôbec to asi neprekvapí. Nohy sú pomocou tohto strihu pekne v teple a pohodlí. Čižmy nad kolená nám dovolí nosiť naše veľmi obľúbené kraťasy, minisukne, alebo šaty tiež v zime. Vďaka tomu tak zase máme o pár každodenných outfitov viac. Čižmy dokážu opticky predĺžiť nohy, a preto nemusíte násilím pchať svoje nohy do vysokých podpätkov. Môžete iste aj siahnuť po čižmách na podpätku a pridať si tak o pár centimetrov navyše. Pokojne to môžu byť široké podpätky uľahčujúce chôdzu po zamrznutom poľadovici a snehu. 

Farba zimy 2018

Každá zimná sezóna nesie sebou svoju top farbu, alebo top farby. Pre tohtoročnú zimu 2018 je trendy farbou sivá a samozrejme je farieb viac. Šedá tak vystupuje ako nová čierna. Je o niečo jemnejšie, možno aj veselší a nežnejšia. Ľudia si na ňu zvykajú a začína byť veľa obľúbená. S sivou farbou možno všetko skombinovať. Šedá si totiž dobre rozumie s každou farbou a vytvára tak úplne nový, dokonalý a neopozeraný kontrast. Skombinujete Ak nový módny trend, teda šedú s lososovú alebo tyrkysovou farbou, budete mať naozaj módne a nevšednou novú kombináciu farieb. Ako doplnky použite kovy v striebornej farbe. 

Prírodné tóny a sneh 

Kraj je pokrytý bielym snehom a okrem bielej prevládajú prírodné tóny. Aj u zimných čižiem vládne hnedá, khaki alebo béžová a pripomína tak prírodu v prirodzených farbách. Čižmy zvolenej v prírodnom tóne môžu byť doplnené kabelkou vo výraznejšom odtieni a váš outfitbude razom oveľa zaujímavejšie. Pravidlo, že topánky musia ladiť s kabelkou, už dávno neplatí. Nadčasová čierna nikdy nesklame. Čiernej farby sa v módnom priemysle už nikto nikdy nezbaví. Ona čierna farba je veľmi hrdá a zostáva s gráciou na vrchole. Patrí stále medzi najčastejšie farby všetkých zimných čižiem.