Zahalená a napriek tomu sexy

Módny svet je neustále plný zmien a nových kúskov, ktoré je potrebné mať v šatníku, aby sme boli stále IN. Móda sa ako u mužov tak žien stále mení, ale nájdu sa aj kúsky, ktoré zostanú moderné snáď stále.

V ženskom svete medzi tieto kúsky neodmysliteľne patrí dlhé šaty. Tento rok sú obzvlášť hitom. Obľúbiť si ich musí asi každá žena. Sú štýlové, sexi a napriek tomu tajomné. Ak ste dámy doteraz s ich nákupom váhali, treba to napraviť.

Na výber máte z mnoho štýlov, strihov a vzorov. Tie pravé si nájde úplne každá z vás. Ak si hovoríte, že teraz na konci leta už je nákup zbytočný veľmi sa pletiete. Tieto šaty možno obliecť aj na krásne babie leto alebo už na jar. Zaručujeme, že z módy len tak nevyjdú.

Výber podľa postavy

Aj keď sa môže zdať, že u týchto šiat je úplne jedno aké šaty si kúpite, nie je to tak úplne pravda. Treba pozerať aj na typ našej postavy, aby boli šaty lichotivé a podčiarkli naše prednosti a naopak schovali čo je potreba.

Či ste vysoká a štíhla nemáte vôbec žiadny problém a môžete vyberať podľa ľubovôle. Žiadne obmedzujúce pravidlo vo výbere pre vás nemáme.

Ak vás trápia postava typu hrušky, je dôležité zdôrazniť hornú časť tela. To teda znamená vyberať tie s hlbším výstrihom alebo odhalenějšími ramenami. Tiež môžete zvoliť aj výraznejší šperk.

Postava jablko je problematická v oblasti brucha. V tomto prípade vyberáme šaty s výstrihom do písmena V. Vďaka prepásania šiat hneď pod prsiami, dôjde k zakrytiu väčšieho bruška.