Za zimným oblečením do Reserved

Povianočné čas sa nesie v znamení skladaní okrasných svetielok, žatvu stromčeka, dojedanie cukrovinky. Skrátka odznieva tá vianočná atmosféra. Keďže obchodné domy a jednotlivé módne značky vedia, že január je pre väčšinu obyvateľov chudobný mesiac (peňaženka sa stále po vianočných stratách nespamätala a poplatky chcú rýchlo zaplatiť). Preto neočakávajú, hoci len dúfajú, v aspoň drobné zisky. 

Raz si ale povedali, že by mohli začať meniť svoj sortiment a zaujať zákazníkov už jarnými vecami, a tak začali, už známe a očakávané, obrovské povianočné zľavy. Pre ženy to znamená jediné – aj keď sa peňaženka z anorexie ešte nevyliečil, dajú jej opäť zabrať. Ceny dosahujú zníženie až o osemdesiat percent na všetky zimné oblečenie. Tiež vypredávajú letné kúsky, ktoré tento rok budú chcieť obmeniť. Keďže zima ešte neskončila a má dokonca opäť přituhnout, je načase tieto zľavy využiť! Popr. sa pripraviť na horúce letné dni. 

K najväčším a zároveň najlepším zľavám sa tento rok pripojil aj obchod značky Reserved. Dáma, ktorá zbožňuje kúsky oblečenia, ktoré ukážu a zdôrazní dámske krivky, tento obchod úplne miluje. Preto neotáľa a ihneď cvála do najbližšej pobočky. 

Rýchlo na košele, šaty aj topánky 

Obrovské zníženie cien je možné zaznamenať na košeliach všetkého druhu! Škoda, že už sú obchody tak vybrané, že chýba požadovanej veľkosti. Holt sme si mali prísť skôr. Dámy môžu zbystriť v okamihu, keď uvidia svoje obľúbené rovná saka. Aj tá totiž zlacnela, a to o viac ako päťdesiat percent! Na svoje si prídu aj milovníčky kabátov alebo šat. Keďže sa zlacneli aj kabelky, môžete si nakúpiť hotový set na nejeden ples. Sortiment je stále široký a stále je z čoho vyberať. Preto teda, ak ste ešte ku zľavám nezamieril, rýchlo do obchodného domu! Ak vám čas nevyjde do konca januára, nezúfajte. Zľavy v obchode Reserved sú skoro čo mesiac a sú čím ďalej viac lákavé! 

Samozrejme aj pre pánov sa nájdu skvelé kúsky za dobré ceny, a to prevažne trendy džínsy či nohavice.