Vyberáme psie plemená podľa znamenia. Ktoré sa k vám hodí podľa hviezd?

Astrológia je odbor, ktorý je až fascinujúce. Hovoríme tu napríklad o znameniach zverokruhu. Len málokto si uvedomuje, koľko informácií o sebe odovzdávame človeku, keď mu oznámime, či sme rakom alebo Škorpiónom či podobne. Vaše znamenie o vás môže prezradiť tienisté aj svetlé stránky. Môže tiež prezradiť, akým ste milencom v milostnom živote a okrem toho vám môže aj povedať, aké plemeno je pre vás najvhodnejší. Ak si práve hľadáte takého psieho parťáka, ktorý vás bude sprevádzať na ceste životom, potom vám napríklad vaše znamenie pomôže.

Šarpej pre Kozorožcov

Pre Kozorožec je typický pes menom šarpej, ktorý je typickým mestským psom. Je to však tiež parťák spoľahlivý, lojálni a tiež inteligentný s pokojnou povahou. Bez ťažkostí sa prispôsobí aj rodinnému životu, ku ktorému majú kozorožci pomerne blízko. Toto plemeno k svojmu spokojnému životu potrebuje skúseného majiteľa s asertívny povahou. Pre kozorožca to však nie je nič obtiažneho, sám je predsa praktický, oddaný a rád svojho psieho spoločníka bude vychovávať.

Pre ryby čivava

Čivavy sú síce malá, ale veľmi agresívne plemená. Teda samozrejme záleží na psovi, nemôžeme ich všetky hádzať do jedného vreca. Toto plemeno je však úplne ideálne pre ryby, ktoré sú prehnane citlivé. Takáto čivava im pomôže k tomu, aby nebrali ten život príliš vážne.

Čivava síce nie je práve najväčším plemenom, ale svojej veľkosti dosahuje vo svojej osobnosti. Je veľmi inteligentný, taktiež sa veľmi rýchlo učí a nebojí sa postaviť väčším psom. Pre ryby môže byť tak parťákom, od ktorého sa majú, čo učiť.

Doberman pre panny

Aj keď by sa dalo povedať, že panny sú veľmi jemným stvorením, k svojmu životu potrebujú odhodlanej, pracovité a silné plemeno. Aj preto je vhodný doberman, z ktorého ide možno až hrôza. Je to však naozaj skvelý spoločník, ktorý bude pre organizovanú pannu to najlepšie, čo jej do života príde.