Vtipné potlače, pánsky štýl, nízke sandále a osobité šperky i okuliare

Na jar a v lete to má hýriť farbami a nálada má byť plná smiechu, preto zvoľte vtipné potlačami. Doplňte ich o výrazné nášivky, aplikácie, potlače paliem, kvetov, zvierat alebo náhodných geometrických vzorov. Vystúpte z davu a zaujmite vtipným motívom na svojom tričku. Veľmi zaberá aj pánsky štýl. Pokojne sa odviažte a choďte za chlapca. Letí totiž traky, klobúky, bundy, bombery a poltopánky. Nebojte sa toho a vyberte pár rebelských kúskov do svojho šatníka. Džínsová bunda alebo aj kožená bundička dodá ten správny look a náznak rebelantstva aj ženským elegantným šatám, keď sa večer ochladí a začne fúkať. Nosia sa hlavne pohodlné sandále na nízkom podpätku a nižšie širšie podpätky.

Výrazné slnečné okuliare

Váš osobitý štýl stopercentne doplní dizajnové okuliare. Vôbec sa v tohtoročnej sezóne nebojte výrazných tučných a farebných obrúčok alebo veľmi netradične tvarovaných okuliarov. Aj zdanlivo nudný outfit tento nepatrný detail posunie do úplne inej roviny a pozdvihne ho na úroveň nezabudnuteľného módneho štýlu. Pretože tento rok letia výrazné geometrické vzory, prúžky či kvety, aj takto vychytaný dizajn sa môže do obrúčok okuliarov premietnuť. Asymetrie a vzory sú trendy. Aj v doplnkoch vyznievajú príjemne žensky. Nemusí predsa zdobiť len topy a šaty, pristane aj sukniam, nohaviciam, obrúčkam okuliarov a dizajnu šperkov.

trendy šperky

Doplňte svoju zbierku šperkov o ďalšie kúsky, poobzerajte po náhrdelníkoch zložených z niekoľkých vrstiev. Tieto modely sú najhorúcejším trendom pre tohtoročnú jar a leto. Téma vrstvených náhrdelníkov je veľmi horúce a takýto doplnok by vám v módnej výbave nemal chýbať. Záleží na tom, aký model si pre seba vyberiete. Tieto decentnejšie minimalistické náhrdelníky perfektne doplnia strohý biznis outfit a oživí aj konzervatívne business outfit. Výraznejšie modely môžu byť doplnené kamienky, ktoré dodajú ten správny výraz ležérnym a jednoduchým štýlom oblečenia. Džínsy môžu byť doplnené bielou košeľou alebo tričkom. Letí tiež náhrdelníky v etno a Boho štýlu, ktoré sú plné neprehliadnuteľným množstvom zaujímavých prvkov, ako sú mince, symboly, strapce i korálky.