Vkusný opasok dokončí fantastický look

Predovšetkým ženy majú veľký problém v tom, aby si vybrali krásny kúsok do svojho šatníka. Väčšinou im trvá pekne dlhú dobu, než si konečne prídu na to svoje. Noviniek je na pultoch obľúbených obchodov ešte obľúbenejších značiek habadej, a tak máloktorá žena vie, do čoho sa oplatí ísť. Väčšina z nich má totiž taký problém, že si niečo kúpi, ale na druhú stranu sa stane to, že ju daný kúsok behom chvíľky omrzí. Kto by to bol čakal, že áno. Ženy sú skrátka vyberavé aj, čo sa týka oblečenia, aj keď to len hŕstka z nich priznáva. Možno by sa mali zamerať predovšetkým na doplnky, pretože tie sa vyberajú oveľa lepšie a hlavne nám poslúži k oveľa viac outfitom. Vždy totiž perfektne rozžiaria nejeden look, a tak sa každá žena môže pýšiť rovnakými vecami, ale zakaždým v inom prevedení.

Voľte pásik – ten doladia elegantnosť

Medzi najčastejšie doplnky patria rozhodne šperky. Teraz nie sú trendy iba tie masívne verzia náhrdelníkov či náušnicou, ale tiež predovšetkým jednoduché, takmer neviditeľné, retiazky. Sú úplne geniálne a fantastické. Kto by to bol povedal, že taká jednoduchá drobnosť dokáže z jedného skvelého looku urobiť niečo úplne elegantného. Čo však speje tiež k elegantnosti, je tiež doplnok zvaný pások či opasok. Milujú ho predovšetkým tí, ktorí si nikdy nie sú schopní odhadnúť veľkosť svojich nohavíc a zakaždým si kúpi presne o číslo väčšie. Vrátenie tovaru je proces na dlhšiu trať, a tak sa nie je čomu diviť, keď si to ľudia radšej vyrieši s pásikom. Masívne typy, ktoré sú posadené milióny kamienkov a iných aplikácií či majú tú sponu veľmi výraznú alebo v logu obľúbenej značky, tie už sú dávno z módy. Pôsobí gýčovito a škaredo. Teraz jednoznačne vedú tie úzke pásiky, ktoré svojou nepatrnosti zaručujú elegantný dojem.

Najviac sa kombinujú predovšetkým s úzkymi spoločenskými nohavice, ktoré vlastne nie sú už tak spoločenské, pretože sa nosia už teraz absolútne kamkoľvek. Sú úplne fantastické, pretože vďaka nim vynikne ženskosť, aj keď tričko nebude práve elegantné. Tieto úzke nohavice sa najlepšie dolaďujú práve s úzkym jemným pásikom, a to na základe farby doplnkov. Zlatú a striebornú totiž nikdy nekombinujte.