V akých filmových snímkach dominovali šperky Tiffany?

Šperky sú neoddeliteľnou súčasťou žien. Aj tak by sa to teda dalo povedať. Ženy vedia, že jednotlivými šperky sa výrazne rozžiari nejeden outfit. Sú si vedomé toho, že ak dokážu skombinovať šperky so zvyškom outfitu, zaslúži si rovných desať bodov z desiatich. Ak patríte k ľuďom, ktorí šperky milujú, určite máte aj svoju obľúbenú firmu, do ktorej si pre šperky chodíte. K najobľúbenejším výrobcom šperkov sa radí značka Tiffany, ostatne práve šperky z dielne Tiffany zažiarili v nejednom unikátnom filmovom snímku. Viete, v akom snímke šperky zažiarili?

Šperky Tiffany sú známe predovšetkým vďaka svojej tyrkysovo sfarbené krabičke, v ktorej sa vždy nachádza. Škatuľky sa dajú do rovnako sfarbených taštičiek a darček je tým pádom kompletný a odovzdáva sa obdarovanému. Prezraďme si však filmy, kde nimi boli obdarovaní herci či herečky.

Raňajky u Tiffanyho

Bolo by zvláštne, keby sa vo filme Raňajky u Tiffanyho neblyskli aj niektorý šperk z dielne značky Tiffany. Šperky sa v tomto obľúbenom snímke objavujú vo viacerých scénach. Keďže film mal taký úspech, o ktorom sa tvorcom ani nesnívalo, veľký úspech mali aj samotné šperky, ktoré si vo filme strihli taky svoju rolu.

Dennyho parťáci

Spomínate si na film z roku 2001, ktorý nesie názov Dannyho parťáci? Práve táto kultový komédie, ktorú má na svedomí režisér Steve Soderbergh, je taky plná šperkov Tiffany. Šperky zdobia predovšetkým hlavnú hrdinku Juliu Roberts, ktorá má napríklad náušnice s čiernymi perlami a diamantami.

Pravá blondínka

V tom istom roku vznikla ešte jedna obľúbená komédia, a tou je Pravá blondínka, kde si zahrala hlavnú úlohu herečka Reese Vitherspoon. Práve tu má na sebe tiež prívesok z dielne značky Tiffany, konkrétne je z kolekcie Return to Tiffany z roku 1997.

Veľký Gatsby

Obľúbený filmový snímok Veľký Gatsby je tiež plný unikátnych šperkov. Na scéne sa objavuje na hlavnej hrdinke hneď niekoľko šperkov naraz, a tak je naozaj nemôžete prehliadnuť.