Už viete, aká farba bude IN?

S novým rokom prichádza aj nové farebné hity. Vlani bola kráľovnou červená a tento rok? Tohtoročný módu zahltí farba modrá! Áno, kráľovnou farieb bude jednoduchá modrá farba a to v mnohých ich odtieňoch.

Nemusíte sa obávať, že by práve vám táto farba nesvedčala, pretože modrá je farbou univerzálny a tým je dosť výnimočná. Takže ak máte plnšie tvary alebo ste chudá, či máte čierne vlasy alebo ryšavé je to celkom jedno, pretože táto farba vám bude veľmi slušať.

Modrá a len modrá

Nebojte sa objavovať mnoho odtieňov modrej a tiež je rôzne kombinovať, ako medzi sebou, tak aj s ďalšou škálou farieb. Ak ste skôr konzervatívny typ, nebojte sa siahnuť po kombinácii modrej a napríklad šedej, čiernej, hnedej, bielej a krémovej. Či ste odvážnejší, a nevadí vám pútať pozornosť, nebojte sa siahnuť po sýto modrej v kombinácii s výraznou žltou či oranžovú.

Ak premýšľate nad šperky k tejto farbe, nemusíte si moc lámať hlavu, pretože k modrej pasujú ako zlaté tak strieborné doplnky. Tiež krásne vyzerajú perly, ale to len na veľmi slávnostné príležitosti a k ​​elegantným šatám či kostýmu.

V modrej farbe vyzerá skvele ako móda elegantného ducha tak aj tá športovejší. Takže aj napriek tomu, že nie ste zrovna šatový typ, nebojte si túto farbu dopriať v podobe športovejších tričiek alebo nohavíc.

Pokiaľ si potrpíte ako na moderné šatník tak aj domácnosť, nezabudnite modrú zahrnúť aj do svojho interiéru. Báječne sa hodí jemne modrá farba do spálne. Pokiaľ z farebných múrov máte obavu, zakomponujte ju aspoň do doplnkov. Táto farba totiž pôsobí na človeka upokojujúcim dojmom, takže ju nebude nikdy dosť.