Utvorte si dokonalý look!

Móda sa stále mení. Môže za to zrejme stále sa meniace počasie, pretože ako sa každý oblieka na základe svojej nálady, tak možno aj móda rovnako uvažuje a dáva na pulty v obchodných domoch najrôznejšie novinky, ktoré možno budú „in“ niekoľko sezón, ale tiež môžu rýchlo prejsť do „out“ zóny. Bohužiaľ mnohokrát nevieme a nedokážeme presne povedať, aký trend bude nadčasový a aký spadne dolu obrovskou rýchlosťou. Vyznať sa v módnych trendoch nie je práve ľahké, ale to predovšetkým, čo sa týka dámskeho sveta. Páni majú trendy trochu viac pod kontrolou, pretože tam im móda neradi ako hurikán tak často. Môžu si teda zvážiť, do akého kúsku pôjdu a či sa im oplatí si nejaký ten kúsok kupovať. Ovšem ak patríte k tým, ktorí síce milujú módne trendy, ale veľakrát si nevedia rady, aký lookom uchvátiť partnerku na dlho plánovanom rande, skúste to predovšetkým s nasledujúcimi tipy. 

  1. Roztrhané džínsy sú základ

Medzi najväčšie trendy patrí jednoznačne roztrhané džínsy. Voľte teda rozhodne tento kúsok. Skúste to však predovšetkým s takými, ktoré majú len roztrhané kolená. Prípadne pokiaľ nenájdete presne tieto džínsy vo vašom šatníku, skúste to napríklad s obľúbenými kratšími nohavicami. Práve také, ktoré dosahujú dĺžku sotva po členky, sú ďalším nový trendom v pánskom svete a rozhodne za kúpu stojí, to uznáte však sami, až ich uvidíte vo výkladoch najrôznejších obchodov. 

  1. Basic tričko, ktoré je vzadu dlhšia, urobí vždy cool vzhľad

Keď mu uvažujete nad tričkom, skúste to predovšetkým s obyčajným, nie moc farebným, typom, ktorý je vzadu dlhšia. Tento strih sa stal veľmi obľúbený a nie je sa čomu diviť, jedná sa o štýlový kúsok, ktorý musí mať každý muž vo svojom šatníku. Vďaka tomu, že je to väčšinou veľa pohodlné tričko, ktoré nie je na tele nijako upnuté, si môžete byť istí, že pohodlnosť bude samozrejme na mieste. 

  1. Obľúbené tenisky s šiltovkou? Radšej poltopánky a klobúk!

Zabudnite na svoje obľúbené tenisky alebo botasky rôznych značiek a šiltovku. Je to síce nadčasový trend, ale svoju dámu skôr zaujmete štýlovými poltopánkami s vyvýšenou podrážkou. K tomu voľte jednoznačne klobúk, ktorý teraz absolútne oslní každú dámu.