Uprav si svoje oblečenie

Každá žena to iste veľmi dobre pozná. Vo svojom šatníku nájdete nejednu vec, ktorá vám proste nesedí tak, ako sa v kabínke v obchode zdalo. Takýchto vecí sa nám v skrini môže nakúpiť viac než by sme si želali. Čo teraz? Vymeniť to už nejde a vyhodiť takmer nové oblečenie je veľká škoda. Máme pár trikov, ako nad týmto problémom vyzrieť.

Kožená bunda

Kožená bunda je tento rok veľkým hitom. Nech si ju kúpite v akomkoľvek strihu či farbe neurobíte chybu. Občas sa ale stáva, že nová kožená bunda býva tvrdá a zle sa prispôsobuje vášmu telu. Jednoduchým trikom docielite, aby bola koža pružnejšie. Stačí ju iba navlhčiť rozprašovačom a obliecť. Koža zmäkne a prispôsobí sa.

Malé džínsy

Každému sa určite stalo, že niečo málo pribral a mal problém dopnúť svoje obľúbené džínsy. Tento problém sa nevyhne alebo nevyhol nikomu z nás. Je tu jeden malý trik, ktorý vám pomôže driene trochu roztiahnuť. Stačí si ich po vypraní obliecť ešte trochu vlhké. Nohavice sa natiahnu a prispôsobí vášmu telu.

Zachráňte svoje silonky

Vďaka chladnému počasiu je na čase vytiahnuť silonky. Iste každá z nás ich doma nájde hneď niekoľko. Nie je potrebné silonky hneď po jednom použití vyhadzovať. Je pravda, že občas sa nám silonky vytiahnu či sa o niečo zachytíme a oko je na svete. Ak teda nechcete silonky po jednom použití vyhadzovať a nie je na nich oko, stačí silonky preprať v teplej vode. Nechať uschnúť a vyskúšať jednoduchý trik. Stačí, keď si silonky po tom, čo si ich oblečiete, prestriekne lakom na vlasy. Tým sa silonky nebudú tak ľahko povoľovať a lak je zahranie aj pred nežiaducimi okami.