Typy tričiek, ktoré sa teraz nosia

Aj keď je síce chladné počasie, rovnako si do outfitu zakomponujeme obyčajná tričká, na ktoré si prehodíme sveter alebo mikinu. Tričko je skrátka bežnou a možno aj neodmysliteľnou súčasťou našich outfitov, pokiaľ teda nemáme na sebe zrovna šaty. Aj u tohto kúsku oblečenia sa ale mení trendy. Basic kúsky, teda jednofarebné kúsky klasického strihu, sa síce nosia stále, ale čo napríklad batikované tričká? Tie sú asi už dávno out. Poďme si povedať, čo out ale nie je.

ZIma so sebou priniesla naozaj skvelé kúsky, ktoré musí mať rad žien vo svojom šatníku. Ide napríklad o traky, ktoré sa stali bežnou súčasťou našej zbierky, ďalej je nutné podotknúť, že sa opäť do módy dostali aj kabáty rovného strihu. Ak sa však budeme zaoberať priamo tričkami, vypichne si pár strihov či typov, bez ktorých štýlový look nesestrojíte.

• Asymetrické strihy

Asymetrické strihy sa dostali opäť do kurzu. Najčastejšie narazíme na tričká, ktoré sú vzadu dlhšie ako vpredu. Teraz sa ale zase vracia tričká, ktoré sú ušmiknuta šikmo, teda kedy dlhší cíp je na boku, nie vzadu. Takto strihané sú nielen tričká, ale napodiv aj mikiny.

• Tričká až pod zadok a ešte nižšie

Vlani v lete sme boli zvyknutí na vtedy ešte štýlové tričká, ktorá bola krátka, väčšinou iba pod prsia. Teraz sa karty obrátili a do kurzu sa dostala hlavne taká tričká, ktoré sú dĺžkovo až pod zadok, dokonca často aj nižšie. K tomu všetkému tieto typy tričiek bývajú ešte vpredu kratšie než vzadu. Vpredu sa tak jedná o bežné tričko, vzadu sa ale jedná o tričko siahajúce až do polovice stehien.

• Tričká s nášivkami

Tento rok si módu doslova podmanili nášivky. Tento doplnok musí byť na každom kúsku oblečenia či na každom type obuvi. Nášivky sú súčasťou chelsea pätiek, ďalej kabátov, búnd, čiapok, šiltoviek, dokonca aj džínsov alebo košeľou. A nikoho už asi neprekvapí, že sú súčasťou aj tričiek. A práve na tričkách sú úplne štýlové.