Túžite po jemnom looku? Skúste to s kvietkami na košeli

Ženy každý deň dbajú na to, čo si na seba asi oblečú. Väčšinou volí outfit podľa nálady, inokedy podľa aktuálnej módy, iný deň zase podľa pohodlnosti. Väčšinou však víťazí outfity vybrané podľa nálady, pretože len tak sa môžeme daný deň cítiť tak dobre, ako len potrebujeme. Keď je zlá nálada, volí sa väčšinou čierne looky, ktoré sa osviežia nejakým iným tmavším odtieňom. Inokedy počas krásneho, hoci daždivého dňa môžeme mať dobrú náladu, a tak aj napriek nevľúdne počasie zvolíme pestré farby nohavíc a k nim jednoduchý top a sako. Pri bežnom letnom dni volíme šaty, pri zimných dňoch siahneme po teplejšom oblečení. 

Ostatne každý deň je iný, preto každý deň ženy premýšľajú, čo si na seba oblečú, pretože zakaždým chcú pôsobiť pekne, žensky a štýlovo. Ak však žena niektorý deň nevie, čo si obliecť, potom siahne po prvom kúsku, ktorý uvidí, a potom sa ho rozhodne skombinovať. Vďaka tomu, že sú potrebné košele unikátny kúsok, ktorý je vhodný pre akýkoľvek deň, má ich žena rozhodne v šatníku hotovú hromadu, a tak sa nie je čomu diviť, keď v deň nerozhodnosti siahne práve po takomto kúsku, ktorý doplní najmä o obyčajné džínsy a tenisky. Keď mu si však žena vytiahne košeľu s drobnými vzormi kvetov, obyčajné džínsy a tenisky nie sú vhodným variantom. 

Čo sa k takejto košeľu najviac hodí? 

Vzory sa stali v poslednej dobe veľmi populárne a osídľujú snáď každý kúsok oblečenia. Najlepšie sú predovšetkým bodky, ale aj kvety, ktoré nájdete práve na košeliach alebo napríklad na šatách. Košele sú naozaj unikátne s takým vzorom a vyjadrujú jemnosť jej nositeľky. Preto kvetinové košele nie je dobré kombinovať len tak s niečím, najmä potom či sa jedná o roztrhané džínsy a o tenisky. Kvetinové košele je najlepšie kombinovať s úzkymi cigaretovými nohavicami alebo napríklad so sympatickou a dobre strihanou sukňou. Topánky voľte tiež jemné, žiadne výrazné kúsky. Vhodné sú z tenisiek napríklad Conversky, ďalej klasické balerínky alebo jemné sandálky.