Trendy zimné outfity, v ktorých zažiarite

Zima sa blíži a mnohé ženy toto ročné obdobie práve nemajú v láske. Dôvod je prostý – ich skvele zladené outfity pod hrubou vrstvou vlneného kabátu bohužiaľ nikto neuvidí. Treba však konštatovať, že aj tak môžu vyzerať nadmieru štýlovo. Inšpirujte sa niekoľkými tipmi, ako vymyslieť či zladiť zimné outfity, aby sa za vami ľudia otočili.

Hrajte sa s materiálmi

Tohtoročná zima je predovšetkým o poriadnej dávke materiálov. Pri prechode obchodom zistíte, že sa vám ponúka materiálov viac ako dosť, možno viac ako kedykoľvek predtým. Zatiaľ čo niektoré sú rýdzo na štýl, iné vás naozaj príjemne zahrejú a dodajú vám pocit neskonalého pohodlia.

Aj keď sa vám materiálov ponúka viac ako dosť, platí, že čím jednoduchšiu módnu kombináciu zvolíte, tým lepšie. Preto siahnite po pohodlnom objemnom pruhovanom svetri, ktorý doplníte kontrastnými chelsea boots (ideálne na podpätku, aby vás opticky sveter nezlupol ako malinu) a prihoďte k tomu vlnený kabát ideálne pánskeho strihu, ktorý bude hitom tohtoročnej zimy. Ostatne podobe ako páperová bunda, ktorú môžete kabát nahradiť.

V znamení farieb

V čom sa tohtoročná zima po módnej stránke líši od tých predchádzajúcich? Bezpochyby tým, že vsádza na najrôznejšie farebné odtiene. Neutralita dnes nehrá prím, naopak pestrá zelená, červená červená alebo napríklad tartanový vzor – to sú farby, ktoré môžete povolať do akcie.

Možno teda konštatovať, že aspoň po tejto stránke bude tohtoročná zima trochu menej pochmúrna. Keď k tomu bude svietiť aj slniečko, čaká nás veľmi krásne ročné obdobie, nemyslíte?

Na elegancii nie je nikdy neskoro

S čím tento rok tiež okúzlite, je skrátka a jednoducho elegancia. Aj keď dlhé roky platí, že elegancia nestarne, možno sa vám mohlo zdať, že sa na nejaký čas trochu dostala do ústrania. Teraz však vystrkuje svoje rožky as pokojným svedomím na ňu môžete staviť. Pokiaľ vám kabáty prídu celkom nuda, doplňte ich o Converse teniskami, s ktorými onú eleganciu mierne rozbijete.