Trendy na jar: Odhaľte ramená a ukážte ženskú bezbrannosť

Dámy, radi by ste stále držali krok s najnovšími módnymi trendmi? Pokiaľ áno, určite vás bude inšpirovať pár čriepkov o tom, čo sa aktuálne deje vo svetovej móde. Buďte krásne, buďte in a nenechajte sa zahanbiť. Pripravte sa na jar a buďte trendy. Ako na to?

Podľahnite vášni potlačí

Pokiaľ ide o farby, dokonale štýlová budete v modro indigovom odtieni. Úplne dokonale to vyzerať, keď ho vhodne skombinujete s čiernou. Hanbu si ale neurobíte ani v sýto červenej alebo jemnejšej paradajkovej alebo šarlátu. Skrátka farba života je in, tak sa jej nebojte. Pokiaľ ale napriek tomu dáte radšej prednosť decentnejším odtieňom, rozhodne nič nepokazíte v čiernej klasike, ale aj v šedej a béžovej. A navyše, nemyslíte si, že nosiť neustále iba jednofarebné topy, blúzky a tričká je už dosť nuda? Nebráňte sa potlačám. Napríklad kvety na čiernom podklade majú eleganciu a štýl. Príde vám pánska móda pohodlná? Potom si kúpte kúsky oblečenia, ktoré do dámskej módy pekne komponujú pánske prvky – práve toto totiž teraz veľmi frčí.

Skombinujte v sebe romantičku s drsňačkou

Odhalené ramená dávajú najavo ženskosť. Pozrite sa na inšpiráciu do módnej značky Mango, ktoré ponúka množstvo nádherných topov a blúzok. Dievčatá, mladé aj staršie ženy s nimi pôsobia bezbranne a romanticky. Znovu sú v kurze aj krátke sukne nad kolená, a ak ste si obľúbili retro štýl, máte zelenú. Návraty sa v súčasnej móde konajú čím ďalej častejšie, tak si ich ako sa patrí vychutnajte. Máte v obľube kontrasty a až donedávna ste sa ich báli? Teraz už nemusíte. Práve letí kombinácia romantičky s motorkárskou drsňačkou. Ako inak si vysvetliť, že je mimoriadne obľúbené zladenie jemných ženských kvetinových šiat a cez ne pretiahnuté motorkárske kožené bundy. A keď už sme pri tom, čo na seba, keď je chladnejšie, stúpa obľuba džínsových patchworkových búnd. Eleganciou posadnutej dámy by si zase mali zaobstarať dlhé maxi kabáty siahajúce minimálne na lýtka alebo pokojne až ku členkom.