Trendy jari a leta s nádychom hravosti

Tohtoročnými trendy jari a leta budú ostré farby a výrazné odtiene. Módni návrhári najviac uprednostňujú ružovú farbu zrelých malín, v tesnom závese sa ale drží aj červená, žltá a modrá farba. Teplému období dominuje odhalenie ramien a tento trend sa už objavil aj v minulom roku. Svetový návrhári ale kúzlo odhalených ramien znova premietli aj do tohtoročných kolekcií. So zmyselnými prúžky a asymetrickými dĺžkami prichádza aj hravé volániky, ktoré sa objavujú na všetkých typoch oblečenia. Ďalším nezameniteľným trendom jari a leta sú jednoznačne tričká s posolstvom.

Módne poľa dizajnu

Objavte módne trendy na jar a leto 2017. Po nepríliš výrazné zime v prírodných odtieňoch sa pomaly blíži jar a po ňom leto. S ním je tu opäť čas na zmenu šatníka a táto sezóna bude veselá a pestrá. Na rad prídu kvety, pastelové a výrazné farby, veselé prúžky, nestarnúca čiernobiela klasika, romantické čipky, mnohé nové štýly, veľa ďalších aplikácií a zaujímavých prvkov. Na jar ozdobí vaše šaty aj metalické odlesky a priestor dáme i extravaganciu. Žiariace môžu byť kúsky odevu, doplnky alebo šperky. Zvoliť môžete tiež skrze futuristické oblečenia, nebojte sa ani trblietavého náhrdelníka a lesklé kabelky.

Módne pestré a pastelové farby

Ak dávate radšej prednosť menej nápadné eleganciu, ale napriek tomu vždy svieži a slušivé, stavte na obľúbené pastelové farby. V súčasnosti je to najmä nebesky modrá, svetlo ružová, marhuľová či mätová. Jemné pastelové farby nahradí zemité odtiene zimy. Na rad prídu aj neónové a reflexné odtiene. Už ste na pultoch našli krikľavé farby tenisiek a bundičiek? Jar a leto bude obdobím plným farieb, tento rok to bude tiež ohnivá a korálovo červená alebo napríklad kanárikovo žltá. Nechýba ani krikľavá fuchsiová. Tieto výrazné farby sú veľmi vhodné aj k doplnkom ako batohy alebo kabelky. Zahaľte sa do bodiek, pruhov, kvetov alebo pretrvávajúcich kociek. Tento módny trend je veselý a určite si vás úplne podmaní.