Trápi vás upchaté cievy? Prinášame recept, vďaka ktorému dôjde k prečisteniu ciev

Krvný obeh je pre naše telo úplne zásadné, a preto by sa o neho malo určitým spôsobom pravidelne starať. Bohužiaľ totiž existujú anorganické soli a iné sedimenty, ktoré sa ukladajú na stenách krvných ciev. To vedie k následnej tvorbe plaku a rovnako tak k strate elasticity a flexibility. A presne z týchto dôvodov je potrebné sa o cievy postarať skôr, než dôjde k ich úplne nezvratitelnému poškodenia.

Prvé kroky každého z nás by zvyčajne vedú k lekárovi, ktorý následne predpíše predražené lieky. Ty si síce dokážu s problémom poradiť, ale celkovo na ľudský organizmus rozhodne dobre nepôsobí. Našťastie ale poznáme osvedčený spôsob, akým sa s problémami okolo ciev vysporiadať, aby bolo nutné drahé lieky brať. Čistenie ciev nikdy nebolo jednoduchšie!

V čom je to kúzlo?

K vyčisteniu ciev stačí držať sa nasledujúceho postupu a efekt je úplne zaručený. Budete potrebovať 100 g semien feniklu, 2 lyžice valerian root prášku, 2 lyžice medu a 2 litre vriacej vody.

Varená semená feniklu premiešate s práškom valerian root a zalejete vriacou vodou. Keď sa zmes dostatočne ochladí (na 40 ° C), pridajte med. Potom všetky prísady spojte dôkladným rozžuvaním a nechajte 24 hodín odstáť.

Ako je to s následnou aplikáciou?

Výslednú zmes je nutné podávať vždy pol hodiny pred jedlom. Zakaždým stačí len jedna lyžica. Takto postupujte v horizonte dvadsiatich dní. Potom si pokojne dajte na 10 dní prestávku, aby ste následne mohli celý proces opakovať.

Skvelý a efektívny spôsob očisty

Po vyskúšaní prípravku sami uznáte, že je tento spôsob ochrany ciev úplne neškodný a má na vaše telo len blahodarné účinky. Čo viac si priať. Stačí len nebyť lenivý a nebáť sa staviť na veci, ktoré sú síce zdanlivo jednoduché, ale pre vaše telo úplne zásadné.

Už ste vyskúšali recept na upchaté cievy? Alebo sa na to ešte len chystáte?