Toto sú februárové must haves!

Móda sa stále mení. Ovšem niektoré kúsky, ktoré vojdú do módy, sú večné, takmer nadčasové. Medzi také kúsky sa radí napríklad letné džínsové bundy alebo treba stále štýlové topánky značky Converse, ktoré sú na trhu už viac ako sto rokov. Avšak aj v aktuálnej kolekcii, ktorú nájdeme na pultoch obchodov, nájdeme celú radu zaujímavých kúskov, ktoré musíme mať, pretože sa taky zaradili do skupiny tých nadčasových kúskov. Čo sú tohtoročné februárové „must have“ kúsky?

Takých kúskov nie je málo! Móda začala čerpať opäť z minulosti – do módy sa dostal hlavne károvaný vzor, ​​ktorý letel predovšetkým v deväťdesiatych rokoch. Okrem károvaného vzoru sa dostali do módy aj známe, široké gumičky, ale bohužiaľ tie sa zaradili skôr do skupiny „vyhoďte to“ ako do skupiny „nadčasové kúsky“.

Aké druhy oblečenia teda nesmieme vo februári postrádať v šatníku?

Saká

Opäť sa nám do módy dostali vo veľkom saka. Práve saká sa teraz nosia takmer ku všetkému. Najlepšie urobíte, ak si zakúpite kárované sako, ale neurobíte zle ani s bežne farebnými saky. Nebojte sa elegantnejších sak ani tých z teplákového materiálu. Všetky sa dajú kombinovať doslova so všetkým. Zamilujete si kombináciu predovšetkým džínsov, obyčajného trička a elegantného saká, ku ktorému pridáte tenisky na nohy. To je kombinácia, s ktorou sa stretnete na uliciach asi najčastejšie.

Samozrejme okrem tejto kombinácie môžete sako kombinovať aj s inými kúskami, ako sú sukne, nohavice cigaretového strihu alebo napríklad svetre s rolákom.

Kostýmy

Kostýmy sú ďalším nadčasovým kúskom. Ľudia ho teraz hojne nosí hlavne na plesy, ale nielen na plesy kostýmy vynosíte. Kostýmy vynosíte napríklad aj na svadby alebo na kultúrne udalosti, ku ktorým sa radí návšteva muzikálov alebo divadla. Samozrejme si také kostýmy nemusíte nechať ušiť na mieru, ale môžete si kúpiť len sako a k tomu nohavice cigaretového strihu.