Toto sú bundy, ktoré nesmie muži postrádať!

V súčasnej dobe sa móda prejavila hlavne v pánskom oddelení. Muži majú zrazu z čoho vyberať. Vždy to bolo tak, že sa muži museli uspokojiť len s ležérnymi kúsky, ktoré nie každý miloval, aj keď boli pohodlné. Teraz je ponuka oveľa širšia. Môžu si vyberať z celej škály elegantného oblečenia, ktoré si iste zamilujú. Avšak tento rok v zime sa do módy dostali predovšetkým bundy. Aby páni boli štýloví a in, mali by si kúpiť aspoň týchto pár kúskov, s ktorými oslní na míle ďaleko.

Samozrejme okrem búnd by žiadny muž nemal postrádať ani kabát rovného strihu, ktorý je v súčasnej dobe skutočne veľmi populárne. Tento kabát milujú hlavne muži, ktorí radi nosia elegantné štýly, ale mal by ich mať skutočne každý – taký kabát nikdy nie je na škodu mať.

Okrem kabátu by mal mať muž aj nasledujúce typy a strihy búnd, ktoré sú teraz viac než moderné.

dlhá parka

Parky sú v móde už pekne dlhú dobu a z módy len tak nevychádzajú. Ak takú parku doma ešte nemáte, tak na čo čakáte? Rozhodne by ste si takú parku mali kúpiť, pretože tá sa vám bude hodiť nielen na jar, ale aj na jeseň. Je to kúsok, ktorý vynosíte. Nekupujte si parky len s kožušinkou na kapucňou, ale siahnite pokojne po tých dlhých parkách, ktoré nie sú typicky zimné.

džínsové bundy

Džínsové bundy sú taky jasným trendom. Je skutočne potrebné, aby muži takú džínsovú bundu mali. Nezáleží na tom, či bude bunda s kožušinkou, čo je skôr zimný hit, alebo či bude s mikinovými rukávmi, čo je záležitosť skôr jari či leta. Džínsové bundy sú moderné v akomkoľvek prevedení či v akomkoľvek strihu.

bomber

A samozrejme bombery – aj tie sú nutnosťou! Bez bomber by ste nemali dať ani ranu, veď bombery sú niečo, čo je taky moderná už nejaký ten piatok. Je to bunda, ktorá sa nosí takmer po celý rok (teda okrem zimy, takže od jari do jesene).