Topánky len k členkom

Tohtoročná jeseň si priam žiada členkové topánky. Pokiaľ je teda ešte nemáte, je čas si nejaké štýlové kotníkovky zaobstarať. Niet nad čím premýšľať, tieto topánky sa na trhu módy drží už niekoľko rokov a nevyzerá to, že by to len tak vzdali. Takže ak si nejaké zaobstaráte, bude to investícia do módy na ďalších pár rokov dopredu.

Po akých kúskoch siahnuť?

šnurovacie

Tieto topánky sú hitom už niekoľko rokov. Sú bez podpätkov s hrubšou podrážkou a na šnurovanie. Môžete si ich zaobstarať aj s kožušinkou vnútri a dajú sa nosiť aj v zime. Ako sme už povedali, topánky sú veľmi pohodlné a hodí sa ako do mesta, tak i na prechádzku prírodou. Bola by veľká škoda zostať pri základných farieb ako je čierna a hnedá. Skúste sa trochu odviazať a vyskúšať tmavou modrou alebo žltou.

hadia koža

Ako tomu bolo v lete pri šiat, tak na jeseň sa nám tento trend previedol na topánky. Reč je o zvieracích vzoroch. U topánok je tento rok v kurze najmä vzor hadej kože. Vyberajte tie, kde sa hadia koža objavuje iba na častiach topánok nie po celej ploche. Napríklad vzor hadej kože môže byť iba na päte. Nebojte sa farieb, ako je khaki alebo vínová.

Zip ako okrasa

Nebojte sa zabrouzdat aj do elegantných členkových topánok. Tieto topánky sa skvele hodia ako k šatám, sukniam tak i spoločenským nohaviciam. Topánky sú zdobené väčšinou v prednej časti veľmi nápadným zipsom, ktorý slúži väčšinou len ako ozdoba topánky. Takéto topánky sú väčšinou na podpätkoch.