Top najhorúcejšie letné trendy. Už je taky vlastníte?

Chcete oživiť svoj letný šatník? Potom by ste ho mali oživiť rozhodne letnými trendy, ktoré sú teraz in. Zamerajte sa hlavne na trendy, ktoré hlásia veľké comebacky. Dalo by sa povedať, že v nedávnej dobe sa do módy vrhla vlna z šesťdesiatych rokov, ktorá priniesla do módy celú radu fantastických kúskov. Nechajte sa šesťdesiatymi rokmi unášať a inšpirovať. Ak však neviete, aké konkrétne kúsky kúpiť, prinášame vám niekoľko konkrétnych odporúčaní.

Výrazné mašle

Nech majú vaše kúsky naozaj výrazné mašle! Nehovoríme to z legrace, naozaj to tak je. Výrazné mašle sú aktuálne in, o tom sa ostatne môžete presvedčiť hneď, čo vojdete do obchodov s oblečením. Takéto topy z organzy, ktoré majú veľkú výraznú mašľu, vyzerajú, ako keby práve odišli z domu najznámejšieho módneho návrhára. Preto sa takýmto topom nebráňte, len si teda kúpte aj niečo, s čím budete danej topy kombinovať. Pokiaľ zvolíte vhodnú kombináciu, potom si môžete top s obrovskou mašľou vziať napríklad aj na svadbu alebo na inú spoločenskú udalosť.

Denimové kúsky idú

Boli by sme nefér, keby sme vymenovali len jeden jediný denimový kúsok, ktorý si zaslúži vašu pozornosť. Pozornosť si zaslúži jednoznačne všetky denimové kúsky, ktoré si kúpite. Práve denim je to, čo sa teraz bude nosiť, čo tento rok nadchne úplne každého. Nebojte sa denimové kúsky kombinovať, vôbec nie je faux pas to, keď si vezmete denimovú košeľu a k tomu treba džínsy a denimovú kabelku.

Nohavice s rozparkami

Keď sme spomenuli vlnu zo šesťdesiatych rokov a tiež hromadu trendov, ktoré hlási svoj comeback, mysleli sme práve aj na nohavice s rozparkami, ktoré sú síce zaujímavým spôsobom, ako osviežiť klasické čierne nohavice, na druhú stranu nie všetkým sa tento trend môže pozdávať. K týmto nohaviciam odporúčame kombinovať hlavne topánky bez podpätku, ktoré však budú mať výraznú špičku.