Tohtoročná zima v znamení farieb. Neutralita má červenú

Rozmýšľate nad tým, čo sa bude tento rok v zime nosiť? V mnohých ohľadoch bude tohtoročné chladné obdobie trochu iné ako predchádzajúce. Hlavne, čo sa týka farebnosti. Väčšinou sa v tejto časti roka vsádza na neutralitu. Prím hrá biela, čierna, šedivá, prípadne bordová alebo hnedá, ale to sú najvýraznejšie odtiene. Tento rok sa však môžete odviazať a pustiť opraty svojej kreativity a fantázie. Farebnosť je totiž to, čo zime dominuje. Preto si kúpte kabát žltý alebo fialový – s ním zaujmeme oveľa viac.

Farebnosť nebude záležitosť iba jednej sezóny

Možno si hovoríte, že utrácať za nový kabát, ktorý bude farebný, je zbytočné. Veď ďalšiu sezónu nebude in. Lenže všetko teraz nasvedčuje tomu, že tento kúsok sa udrží v móde po dlhšiu dobu. Podľa módnych stylistov sa stane čímsi nadčasovým a univerzálnym, čo budete nosiť dlhé roky.

Aj keď sa má tento rok vsádzať na kombináciu farebnejších, pestrejších tónov, ak ste milovníkom neutrality, takýto výrazný kabát môže pekne spestriť napríklad celo-čierny outfit. Moderný zvršok teda bude využívaný aj v pomerne konzervatívnom šatníku.

Farby sú pre každého

Mnoho žien sa bude pravdepodobne vyhovárať, že farby pre nich nie sú. Že sú skrátka veľmi výrazné, že v nich iba vynikne ich bruško, prípadne že pestré tóny zvýrazňujú širšie boky. Tieto tvrdenia ale nikdy neplatili a neplatia ani teraz. Dôležité je, aký zvolíte strih daného modelu. Stavíte na oversized veľkosť, ktorá vám práve nesedí, alebo siahnete po kúsku, ktorý naopak pekne podčiarkne vaše prednosti?

Kabát rovného strihu ako najdôležitejší kúsok

Pokiaľ chcete siahnuť po kúsku, ktorý bezpochyby nikdy nevyjde z módy, odporúčame staviť na klasický rovný kabát pánskeho strihu, ktorý bude mať dvojradové zapínanie. Táto investícia bude pravdepodobne večná, pretože presne tento kúsok sa radí medzi nestarnúci. Zaobstarajte si ho preto vo farbe, ktorá pekne sadne vašej pleti alebo k vlasom.