Štýlový odev pre farmárky pristane všetkým

Poľnohospodárska činnosť je v našej krajine stále braná s dešpektom. Pritom tá istá aktivita je napríklad v America braná ako symbol bohatstva a tradičného základu každého štátu, na ktorý sú jeho predstavitelia viac ako hrdí. Staňte sa hrdou a štýlovou farmárkou.

Napokon v tom, čo mám rada

Rozhodli ste sa bývať na farme a pokračovať tak v tradíciách, ktoré sú staré ako ľudstvo samo? Každý deň, po ktorý sa budete tejto činnosti venovať, si uvedomte, akú silnú pridanú hodnotu pre spoločnosť vytvárate. Budete sušiť seno, chovať sliepky, alebo budete riadiť úspešnú farmu? Každý deň si do zrkadla nezabudnite povedať, že táto cesta je skvelá. Svoje sebavedomie podporte vhodným odevom.

Stačí niekoľko klipov z amerického stredozápadu

Nebojte sa inšpirovať v outfitoch, ktoré nájdete v country piesňach. V americkej kultúre je jeden hudobný štýl, ktorý je tu skutočne populárny, a to dokonca viac ako pop. Áno, ide o country. Vyhľadajte si súčasné country piesne a všímajte si detaily. Pre svoje farmárčenie si potom môžete zaobstarať outfit, v ktorom vám bude pohodlne, a zároveň sa budete cítiť sebavedome a skvele.

Džínsy a klobúk ako pracovný odev

Základom sú džínsy. Tento kus odevu bol pôvodne pracovnou pomôckou pre robotníkov. Country štýl ho využíva v plnej miere. Džínsy sú pohodlné, sexy a praktické, navyše sa skvele udržujú. Zaobstarajte si klobúk. Na leto bude stačiť slamený, po zvyšok roka užijete kožený alebo plstený. Bude vám teplo, ochránite sa pred horúčavou aj vetrom, a budete pri tom vyzerať skvele.

Top aj košele

Ako ďalšou súčasťou farmárskeho odevu sa bude hodiť jednofarebný top. Je na vás, akú farbu zvolíte, rozhodne by ale mal korešpondovať s farbou podprsenky. Cez top prehoďte košeľu, ideálne flanelovú a károvanú. Tá vám počas jari aj jesene poslúži ako príjemný vrchník, pretože bude dostatočne hrejivá.

Čižmy na nohy a sme za dámu aj na farme. Nech žije vidiek! Buďte na seba pyšná!