Stavte na detail

Krása sa skrýva v detaile. Detail hrá prím v módnom svete odjakživa. Detail vie byť nevšedne šmrncovný a rafinovaný. Vždy je potrebné nechať vyniknúť jednu vec. Inú farbu kabelky či topánok, náhrdelník či šál.

Prestrihy a dierovanie

Prestrihy a perforácia dokážu z obyčajného jednoduchého kúska vykúzliť originálny štýl. Pokojne pomocou detailu vznikne športový, elegantný či romantický i originálny model. Dierovanie môže byť jemné a decentné, alebo aj výrazné. Prestrihy sú hitom posledných módnych trendov. Môžu zdobiť časť odevu, doplnkov, kabeliek i obuvi. Vysoko pôsobivé sú u lemov topov, sukní aj šiat, kde tvorí prederavenie rôzne efektné a zaujímavé vzory. Niektoré vytvára efekt podobný čipke, iné geometrické abstraktné obrazce.

Čierna kabelka

Čierna kabelka je nutnosť nesmie chýbať vo vašom šatníku v niekoľkých veľkostiach. Stavte na detail a zaobstarajte si originálny kúsok. Bez klasickej čiernej kabelky sa nezaobíde žiadna zo žien. Ani čierne kabelky nemusí byť nudné. Môžu byť originálny, nadčasové a neprehliadnuteľné.

Čierna je základ

Čierna je proste základná farba a bez nej sa váš šatník naozaj nezaobíde. Rovnako je to aj s bielou farbou. Vyzerá skvele nielen oblečená, ale aj na jednotlivých doplnkoch. Čierna sa hodí ku všetkému, neexistuje žiadna farba, s ktorou by čierna neladila. Čierna kabelka sa hodí do mesta na nákupy, k džínsom a teniskách, ale napríklad aj do divadla či na večierok, keď vyrážate v spoločenských šatách.

Zvoľte kabelku so strapcami, doplnenou kožušinkou alebo práve so spomínanou perforáciou, prestrihy a dierovaním. Vysoko efektné sú retiazky a štrasy. Záujem vzbudí aj vysoký lesk a lakovanie. Nádherné sú ozdoby v tvare mašle, prešívanie, vyradenie vzory a maľba. Vysoko efektné sú aj tvary ozdobných spôn. A to sme sa ešte nezmienili o tvaroch kabeliek. Čo takto napríklad kabelka guľatá? Tú nebude Miz každý. Stavte jednoducho na originalitu a detail. S čiernou kabelkou nemusí byť nuda.