Športová móda

Ak často športujete, máte určite športového oblečenia veľa. Prepotené tričká sa musí často prať a je potrebné ich mať dostatok. Jeden trikot vás taky večne baviť nebude. Preto je potrebné si aj cvičenia náležite užiť a doplniť šatník. Poobzerať sa po nových kúskoch športového oblečenia.

Čím teda potešiť svoj športový šatník, než sa rozhodnete znova vojsť do fitka alebo vybehnúť von? Na tepláky si dajte pozor. Ide o časť športového outfitu, na ktorom sa veľa pozná, ako sledujete módne trendy a ako veľmi móde rozumiete.

tepláky

Zahŕňate do svojich športových outfitůmódní cítenie? Ak aj vy osobne nie, niekto, kto stojí vedľa vás možno áno. Chcete predsa zapadnúť, alebo nie? Stále hrá prím sivá. Stále sa nosia v rôznych odtieňoch, od svetlej až po antracitovou. Nezáleží na skutočnosti, či si kúpite svetlú alebo tmavú variantu. Nosia sa obtiahnuté tepláky aj voľné strihy. Pokiaľ vás ale už dlhú čias neutrálne farby dosť nudí, skúste napríklad farbu, do ktorej ide málokto. Tak napríklad fialovú? Kombinovať sa dá perfektne s teniskami v rovnakej farbe a zvyšok outfitumůže byť klasický čierny. Ak zvolíte napríklad ružové tenisky, ešte sa to znesie, viac sa ale k štýlu Barbieraději nepribližujte.

Tenisky

Je jedno, či beháte doma, či vonku v prírode, či sa chystáte obuť tenisky na podlahy vo vašom obľúbenom fitku, nové tenisky sa vám proste budú hodiť v každom prípade. Na normálne nosenie, kedy už máte dosť otlakov z lodičiek, chcete pohodlie a podpätky vás nechávajú úplne chladnou, je užijete taky. S šedú sa dobre kombinuje aj tmavo modrá, nadčasová a nesmrteľná farba. Pristane, zoštíhľuje a je športovo elegantný. Takže pokiaľ ju zvolíte aj na oblečenie, neurobíte chybu.

mikiny

Každý je úplne nemiluje, sú ale skrz na skrz praktické. Mikiny patrí určite do najobľúbenejšej časti v oblasti športového oblečenia. Môžu byť zaujímavé, štýlový aj extravagantné. Ale sú určite potrebné vo chvíli, keď sa rozohrievajú, alebo naopak ste spotení a končíte. Vtedy sa nachladíte úplne najľahšie. Stačí otvorené okno alebo spustená klimatizácie. V kategórii mikín dokážete nájsť vysoko štýlové zástupcu. Skúste napríklad len neónové lemovanie antracitovej mikiny a uvidíte, aký to má efekt.