Šnurovacie topánky opäť v kurze!

O tom, že móda sa stále vracia, svedčí nielen roztrhané nohavice, kožušiny, džínsové kúsky, zvonové nohavice alebo bomber bundy, ale aj šnurovanie, a to ako na topu, tak na topánkach. Šnurovacie tričká či blúzky sa očakávane stali hitom, ale o topánkach to nikto netušil. A to sa jedná o tak skvelý kúsok. 

Ako baletka si chcela raz v živote pripadať asi každá žena. Baletčina ladnosť a dámsky nežný pôvab vždy očarili každú malú slečnu, a to nielen pri sledovaní televízie. Spomeňte si, ako ste prosila mamička, aby ste mohli chodiť do baletného krúžku. Nosiť načechranú sukničku – to vždy lákalo, avšak zašnurovať si na nohách tajomné topánky, ktoré dopomohli k perfektnému státie na špičkách, tie boli to pravé. Kto by si vtedy pomyslel, že sa aj táto zvláštne túžba splní, síce o dvadsať rokov neskôr. 

Predovšetkým v letných mesiacoch je tento kúsok jedinečný. Možno ho zakúpiť v tvare balerínok a vďaka šnurovanie si ich môžeme omotať okolo celej nohy. Mašlička na konci pôsobí ako čerešnička na celom vašom outfitu. „In“ sa stali aj sandálky, ktoré nám sadnú na nohu len vďaka viazania. Možno si hociktorá žena môže pripadať ako v Ríme, avšak to je len dojem. Pôsobí naozaj skvele. Navyše sa vaše nohy počas horúceho leta nebudú potiť a vy ušetríte peniaze za spreja do topánok. Pre ženy to potom znamená, že si kúpi za ušetrené peniaze opäť niečo ďalšie do svojho šatníka. 

S čím taký trendy kúsok nosiť alebo ako ho zladiť? 

Ideálne ho noste so všetkým! Skvele sa hodí ako k roztrhaným šortkám, tak k voľným letným vzorovaným šatám. Možno preto sa práve stali tak obľúbenými. Máloktoré topánky totiž skombinujete so všetkým. 

Keďže nie sú práve objemné, vojdú sa do každej kabelky. To môžete využiť v prípade, ak plánujete nejaký nočný žúr, ale tušíte, že v noci nebude práve teplo. Sandálky či baleríny ľahko schováte do kabelky a môžete sa ľahko prezuť do ideálnejšie topánok.