Siahni po tom huňatom!

Sveter je tá časť oblečenia, ktorá nás teraz pár mesiacov bude zdobiť. Preto by sme mali, milé dámy, mať v skrini zásobu týchto kúskov, aby bolo z čoho vyberať. A teplúčko z huňatého svetríka v tomto ročnom období nič nenahradí! Už máte teda nejaký v šatníku?

Teplo nadovšetko

Tiež vám je neustále zima a milujete sa obliecť do huňatého svetra? Tak to teda nastala vaša chvíľa. Hrubo pletený sveter si tohtoročnú jeseň jednoducho vyžaduje. Ale pozor by si mala dať ženy plnších tvarov. Tým by tento sveter mohol pridať zbytočne pár kíl navyše. Pokiaľ chcete odľahčiť plný vzhľad tohto svetra, zvoľte sveter, s výstrihom do písmena V. Tento rok letia aj sukne, takže pokojne zvoľte kontrast a oblečte k huňatému svetru sukňu s dĺžkou ku kolenám. Siahnuť môžete po skladanej sukni.

Aj na povrhu záleží

Čo si zahrať na plyšáka? Áno! Máte tú príležitosť. Tohtoročná jeseň je dosť hravá. A takzvané plyšové svetre si obľúbite na prvý dotyk. Sú hebké, pohodlné a teplučké. Ideálna kombinácia prečo je mať vo svojom šatníku. Na výber je z mnohých vzorov a farieb. Pokiaľ zvolíte jednofarebnú verziu, môžete k nemu obliecť prakticky čokoľvek, čo vás napadne, alebo v čom sa cítite dobre.

Vzor

Pokiaľ vás nudí jednofarebné svetre, zvoľte sveter so vzorom. Siahnuť môžete ako po kockách, tak po pruhoch. Svetre môžu byť hravé a veľmi farebné, ak taký zvolíte, je potrebné zmierniť farby na zvyšku oblečenia a voliť jednofarebné kúsky, aby bol sveter tým najzaujímavejším, čo na sebe budete mať. Skvelou voľbou budú úzke čierne alebo modré džínsy.