Seriály vládnu súčasnosti. Aké zhliadnuť na Netflix či HBO?

V čase, keď vonku panoval koronavírus a väčšina ľudí sa rozhodla z dôvodu ochrany svojho zdravia zostať doma, sa medzi ľuďmi rozmohol taký nešvár, a to nešvár sledovať seriály. Seriály sa tak stali hitom, najmä, ak sú sledované na Netflix alebo HBO. Lenže práve na týchto dvoch portáloch plných filmov a seriálov sa seriálov nachádza celá rada. A ak ste už zhliadli všetky svoje vytipované alebo naopak ste videli všetky tipy od svojich priateľov, zaujíma vás, čo môžete sledovať nasledovne. Máme pre vás niekoľko horúcich tipov na najlepšie seriály, ktoré rozhodne stoja za pozretie.

La Casa de Papel (Papierový dom)

Obrovským hitom Netlifu sa stal Papierový dom, ktorý v originálnom názve môžete poznať ako La Casa de Papel. Jedná sa o unikátny seriál, ktorý dostal do kolien prakticky každého, kto sa na neho začal pozerať. Seriál iste nemusíme predstavovať, ale ak predsa len – jedná sa o seriál o ôsmich zlodejoch, ktorí sa rozhodnú vykradnúť továreň na výrobu peňazí. Jedná sa o veľmi napínavú podívanou, ktorá človeka pohltí. To napokon povedie k tomu, že sa pozrú všetky diely takpovediac behom pár dní.

Po živote

Ak by sme mali stále zostať pri Netflix, spomenieme tiež seriál Po živote čiže After Life. Ide o seriál pojednávajúce o mužovi, ktorému zomrela žena. On sa preto rozhodol správať sa tak, ako chce. Robí, čo chce, hovorí, čo chce a podobne. Je to pomerne zábavná podívaná, aj keď sú niektoré vtipy trochu vážnejšie, než by ste očakávali, napriek tomu to stojí za pozretie.

Na muške

Aj HBO má čo ponúknuť. Konkuruje Netflix napríklad s unikátnym seriálom Na muške, ktorý možno zaradiť do skupiny „špionážne dráma“. Aj keď si možno hovoríte, že všetky špionážne seriály prakticky poznáte, nie je tomu tak. Len málokto by čakal to, z koho sa nakoniec vykľuje vrah.