Šaty s golierikom – to je to pravé pre teplé počasie!

Konečne nastalo pre ženy to obdobie, ktoré im umožňuje nosiť obľúbené šaty. Predsa len sú džínsy mnohokrát nepohodlné, a kde kto sa v nich počas jarných a letných mesiacov potí. Naviac napríklad šortky sú ženami absolútne zavrhované, pretože sa skrátka dostáva na povrch nepríjemne pretekajúca stehno, aj keď sú nohy štíhle ako palička. Šaty sú preto oveľa lepšie variantom. Alebo teda ešte sukne, ale k tým sa musí vyberať vhodný top, a tak radšej voľte obľúbené šaty, pretože práve s nimi stopercentne budete excelovať počas horúcich letných dní. Navyše pod šaty sa skvele schovajú aj plavky, keď budete mať v pláne navštíviť kúpalisko s bandou kamarátov.

Aké šaty sú však tento rok v lete trendy? Jedná sa o áčkové typy, ktoré boli „in“ minuloročnou sezónu? Kdeže! Tieto šaty, ktoré umožňovali predovšetkým ženám s plnšie postavou skrytie všetkých nedokonalostí, už nie sú na prvom mieste rebríčka najobľúbenejších a Najštýlovejší šiat tohtoročného leta. Jedná sa teraz predovšetkým o elegantnejší šaty s golierom. Golier totiž úplne trhá rekordy v predajnosti, čo sa týka oblečenia.

Pridajte k nim nadkolienky a bude to skvelý outfit!

Golier je však len prišitý zospodu šat. Nemusíte sa teda báť, že by ste museli pod šaty biť ešte nejakú košeľu a bolo by vám v tomto looku horúco. Šaty sú väčšinou rovného strihu a trochu voľnejšie, a tak sa nemusíte báť už spomínaného horúčavy. Keď mu ich však deň trochu chladnejšie, vezmite si k nim nadkolienky a tenisky. Presne to je teraz veľmi populárny kombinácia, ktorú by vám iste schválil kdejaký módny kritik!

Šaty v obchode nájdete v rôznych farbách a pohybujú sa v cenovom rozpätí od troch stoviek do päťsto. Samozrejme mnohokrát nájdete aj o niečo drahšie, ale to je len otázka hľadania. Iste je ale nájdete v jarných výpredajoch, a tak rýchlo do obchodu pre nich! Budú totiž preč behom mrknutia oka – tým si môžete byť istí.