S akým oblečením zamaskujete nedokonalosti svojho tela?

Ak sledujete aktuálne módne svet, rozhodne ste si všimli toho, že súčasná módna kolekcia nám dosť praje. Kúsky, ktoré v nej nájdeme, sú totiž väčšinou voľné, čo je úplne skvelé! Ľahko s takými kúskami štýlovo zamaskujeme nedokonalosti nášho tela, ku ktorým sa radí napríklad väčšie boky alebo zadoček či stehná. Otázkou však je, aké kúsky konkrétne voliť?

Samozrejme kúskov, ktoré sa nachádza na pultoch obchodov a sú štýlové, je veľa. Nie každá žena si kúpi všetky kúsky naraz, preto si poďme povedať tie top kúsky, s ktorými by sme mali odísť domov.

Šaty krabicového strihu

Veľmi populárne sa stali aktuálne šaty krabicového strihu. Jedná sa o šaty, ktoré sú skutočne vkusné a hodí sa ku každému typu postavy. Nie sú nikde vypasované, nič nikde neobopínajú – nedokonalosti teda ako keby neboli. Pozor by si mali dať hlavne tie ženy, ktoré sú nízke postavy. Tie musia dbať prevažne na to, aké topánky si k šatám obujú. Keďže sú to šaty, ktoré sú dlhšie (väčšinou siahajú až ku kolenám), nízke postavy by mali siahnuť po lodičkách alebo po topánkach s podpätkom, aby ste nedocielili zbytočne krátkych nôh.

voľné svetre

V súčasnej módnej kolekcii nájdete aj veľkú veľa svetrov. Práve tie si doslova zamilujete, pretože sú to svetre, ktoré opäť žiadnu časť tela neobopínajú, ale sú naopak voľné. Čím voľnejšie svetre sú, tým lepšie! Ak je navyše máte ešte v pestrých tónoch, je to najlepšie. Vyhráva kráľovsky modrá farba či výrazne červená. Neohŕňajte nos ani nad horčicovo žltú farbičkou, ktorá je taky veľmi štýlová.

mikiny

Moderné sú v súčasnej dobe hlavne mikiny. Práve tie si taky doslova zamilujete, a to nielen vďaka pohodlnosti, ale hlavne vďaka tomu, ako sú opäť veľké a pohodlné. Najštýlovejšie mikiny majú rozšírené rukávmi alebo nápis na chrbte. Nebojte sa ako mikín s kapucňou, tak siahnite aj po tých bez kapucne.