Retro tento rok zavíta aj do sveta plaviek. Na čo sa môžeme tešiť?

Sledujete módu? Ste nadšenec do módneho sveta? Potom iste viete, že sa opäť po niekoľkých rokoch vracia retro. Ide o štýl, ktorý povoľuje rôzne pestré farebné kombinácie. Prináša najmä červenej a oranžovej kúsky, špecifický je aj vďaka svojim vzorom, z ktorých najobľúbenejšie sú bodky a prúžky. Čo sa týka konkrétnych kúskov, ktoré tento štýl prináša, vymenovať môžeme napríklad zvonové nohavice, batikované tričká, obľúbené kostýmy alebo napríklad široké gumičky. Mimochodom, aj plavky musíme spomenúť. Práve retro plavky totiž budú vládnuť tohtoročnému letu. 

Počasie si s nami aktuálne hrá. Človek má v hlave zafixované, že po zime prichádza jar, lenže to sme nejako preskočili a zrazu sme sa ocitli v horúcom lete. Ak patríte k ľuďom, ktorí leto milujú, iste sa tešíte na nadchádzajúcu plavkovú sezónu. Plavky sa pomaly ale isto dostávajú do obchodov s oblečením, čo je dobrá správa pre tých, ktorí sa už teraz chcú na toto ročné obdobie pripravovať. Otázkou je, aké plavky kúpiť, aby sme tento rok stopercentne zaujali? 

Oranžová farba frčí 

Ako sme spomenuli, retro štýl zavítal aj do sveta plaviek. Najlepšie urobíte, ak si zakúpite plavky v oranžovej, hnedej alebo v červenej farbe. S týmito farbičkami skutočne zaujmete najviac a na míle ďaleko. Nemusíte si plavky kupovať jednofarebné, spomenuli sme, že retro štýl povoľuje rôzne farebné kombinácie, preto sa ich nebojte. 

Zelenú majú prúžkované či bodkované plavky. 

Aký strih plaviek vybrať? 

Ak ste pred nedávnom navštívili obchody s oblečením, iste ste si všimli, že sa na pultoch obchodov nachádza hromada zaujímavých strihov. V ponuke obchodov s oblečením sú teraz ako bikiny, tak i jednodielne plavky. Ak vám smieme poradiť, siahnite po jednodielnych a zároveň jednofarebných plavkách, ktoré sú pre tohtoročné leto ako stvorené. Ak si spomínate na legendárny seriál Pobrežná hliadka, nechajte sa práve týmto nestarnúcim seriálom inšpirovať.