RAPPERSKÝ ŠTÝL VÁM DODÁ POHODLIU AJ NADHĽAD

Nemusíte byť vyložene fanúšikovia rapu, aby ste si na seba dali zaujímavý outfit a užili si v ňom trochu zábavy. Čo si obliecť?

Baggy jeans ako základ výbavy

Žiadny hiphoper si na seba nevezme upnuté džínsy. Táto kombinácia by bola zdrojom celého radu mémov, ktoré by následne kolovali na internete až do konca jeho kariéry. Na to stavte aj vy a kúpte si pohodlné nohavice s nízkym sedom. Po prvom dni nosenia zistíte, že je to skvelá voľba. Máte dostatok pohodlia a nemusíte riešiť vôbec nič. Po tejto skúsenosti už nebudete chcieť opäť svoje staré nohavice.

Tričko a košeľa so vzorom

Harémové nohavice alebo baggy jeansy doplňte trikom v jednej farbe. Čím väčší, tým lepší. Ide predsa o pohodlie a o attitude. Na svoju konfekčnú veľkosť rovno zabudnite. Cez jednofarebné tričko si prehoďte košeľu s maxi potlačou. Čím bláznivejšie vzor, tým lepšie. Košeľu nechajte voľne, alebo si ju provokatívne zapnite len na prvý gombík, ktorý je tesne v oblasti krku.

Čo na hlavu

Tak, a teraz máte celý rad možností, ako svoj outfit poslať do pekla. Prečo sa chcieť páčiť, keď sa môžete cítiť skvele a kašľať na to, čo si ľudia okolo myslia. Nasaďte hučku, alebo obriu šatku. Čokoľvek, čo si na hlavu vezmete, noste s dostatočnou mierou sebadôvery. Ťažko by ste mohli vyniesť hiphopový model, keď máte dnes deň šedej myšky. Nachystajte sa preto na chvíľu, kedy bude žiariť a bum! Vystreľte svoju módnu kreáciu do neba.

Rapperský outfit podčiarknu športové topánky. Momentálne sú najviac v kurze farebné tenisky, a to pokojne na platforme. Urobte si zo svojho dňa módne mólo, na ktorom to budete skvele dávať. Oblečenie samo o sebe vám dodá šmrnc aj sebavedomie. Budete mať radosť, že ste to tam poslali a nezostali v kúte. Dneska jednoducho pôjdete na vlne pohody a radosti. Než vyrazíte do sveta, dajte si oldschool v podobe tohtoročného vystúpenia Halftime Show počas finále Superbowlu.