Prečo sú kožené bundy na mužoch tak sexy?

Páni, ak neviete v čom vyrazíte jarnom dňom naproti, vyskúšajte kožené bundy. Ženy sa totiž zhodujú na tom, že sú čertovsky sexi. Ako vyberať koženú bundu a či ak pristanú naozaj všetkým mužom sa dočítate v tomto článku.

Rebel každým cólom a to nemusíte mať ani motorku!

Kožené bundy sú nepostrádateľným módnym kúskom oblečenia každého rebela. Alebo snáď oni rebeli a padouchové vo filmoch nosí niečo iné? S vetrovkou to nie je ono, svoj povestný tvrďácký look dostanú až keď potom, čo sa navlečú do kože. A ruku na srdce – pekný chlap v koženej bunde vedľa seba nemusí mať ani naleštenú motorku, aby u žien zabodoval. Pôvodne boli kožené bundy určené predovšetkým pre motorkárov – ich strih mal zabrániť prefúknutiu vetrom. Potom sa ale z kožené bundy stal trend a chlapi ju začali nosiť aj v časoch, keď Netočili budíky svojich strojov. Ako ale koženú bundu vybrať a čoho sa pri nákupe vyvarovať?

Nákup kožené bundy musí byť premyslený

Že je niečo úplne iné, keď idete kupovať vetrovku na hory a koženú bundu spoznáte hneď v prvom obchode. A preto všetkým mužom odporúčame vziať si k sebe ženu, ktorá im s výberom pomôže. Kožená bunda musia na rozdiel od vetrovky dobre sadnúť. Chlap sa v nej musí cítiť pohodlne a musí v nej aj dobre vyzerať. Bunda musí byť ako jeho druhá koža. Pri nákupe kožené bundy doporučujeme nešetriť. Do peňaženky si vezmite pokojne aj 6.000 Sk! Zdá sa vám to veľa? To si nemyslíme, pretože ak budete o svoju koženú bundu dobre starať, vydrží vám pokojne aj celý život. A to je potom bunda panečku! Odprevadí vás na všetky vaše významné aj menej významné podujatia, skrátka s ňou prežijete dobré aj zlé.

Vyberať môžete kožené bundy v najrôznejších farbách – jednofarebné čierne, hnedé a alebo športové s bielymi pruhmi pozdĺž ramien. Šetriť nemusíte ani na cvočkách a spřežkách, ktoré sa na kožených bundách často objavujú. A čo vy? Vykročíte jari naproti v koženej bunde?