Poznáte kardigany? Nie? Chyba!

Jeseň nám pomaly, ale iste klope na dvere. Treba sa vybaviť na chladnejšie rána alebo večery. A ako byť originálny a nemať na sebe obyčajný sveter či bundu? Treba si zaobstarať štýlový Kardigan! 

Kardigany sú druhy svetrov. Tieto svetríky sú pre blížiace sa obdobie ideálnou voľbou. Zaobstarať je možné bez zapínania. Jediné čo je musíte urobiť je, že si ich prehodíte voľne cez ramená. Môžete ich prepásať pásikom. Pásik je buď súčasťou svetríku, a alebo ho môžete zladiť s outfitom a použiť pásik podľa ľubovôle. Šírka pásky je tiež čisto na vás. 

Je potrebné myslieť na to, že počasie sa bude veľa meniť. Ráno bude zima a počas dopoludnia vyjde slniečko a kardigan bude musieť odložiť. Preto je nutné myslieť prakticky a svetre vyberať mene objemné, aby ste ich ľahko zložili do svojej kabelky či štýlového batôžku bez najmenšieho problému. 

Aj napriek tomu, že je jeseň, nemusíte sa báť farieb. Čierna predsa nie je farbou jesene. Taký fialový, vínový, hnedý, zelený nie je na zahodenie a určite nebudete vyzerať ako šedé myšky. Pokiaľ milujete vo svetlých až bielych outfitoch siahnite napríklad po žltom svetríku a hneď budete vyzerať zaujímavejšie než v čierno-bielej kombinácii. Kardigany možno kombinovať ako k sukniam, šatám tak i obyčajným džínsom. 

Topánky k tomuto svetríku môžete voliť tiež podľa ľubovôle a tiež aké vám počasie dovolí. Ak vás čaká uvoľnenej stretnutie s kamarátmi, nebojte sa siahnuť po teniskách. Ovšem ak vás čaká večerná romantická schôdzka a bojíte sa nepriazne počasia, tak aj ku členkovým koženým topánkam vyzerajú kardigan s koženým opaskom priamo úžasne a veľmi elegantne. 

Takže hurá do jesenných ulíc štýlovo.