A potom že chlapi nepotrebujú kabelku – zamerané na pánske tašky

Dámska kabelka bola, je a zrejme vždy tak trochu bude terčom posmechu pre pánov. Vraj, načo ju toľko potrebujú, keď možno všetko potrebné vziať do vreciek? Nie všetko sa však do nich vlezie, a preto chytrí muži pred vypuklina vo vreckách uprednostnia štýlové pánske tašky, ktoré sú nielen praktické, ale aj veľmi pôsobivé. S akou taškou dnes muža pristihneme?

Aj muži milujú pohodlie pánskych tašiek

Aj tí najotrlejšie muži už začínajú nosiť pánske tašky, všimli ste si? Zrejme prestáva byť trendom mať všetko po vreckách, a preto môžeme muža čím ďalej tým častejšie pristihnúť nie len s taškou na notebook či ľadvinkou, ale aj s veľmi elegantnými pánskymi taškami, do ktorých sa im vlezie všetko potrebné. Najobvyklejšie taškou je tá cez rameno. Páni ju milujú pretože ju môžu ľahko prehodiť cez plece a pritom vybavovať veľa vecí, bez toho, aby svoju tašku niekde neustále zabúdali alebo v tom horšom prípade s ňou zápasili. Tašky cez rameno nemusí byť nijako veľké a vyrobené môžu byť z najrôznejších materiálov.

Pre elegantný look však odporúčame kožené tašky alebo aspoň tašky z koženky, ktoré sa hodia aj k formálnejším príležitostiam. Muža v obleku by potom na porady a rokovania mala sprevádzať tak zvaná aktovka – tu opäť zoženiete v najrôznejšom prevedení. Nosia sa v ruke a jej najväčšou prednosťou je veľa úložného priestoru, ktorý muži ponúkne. Ten si potom môže byť istý, že vo svojej aktovke nájde všetko, čo pre svoju prácu a nielen pre ňu potrebuje. V neposlednom rade sú tu pánske batohy – tie športové si však nechajte len na hory. My hovoríme o moderných batohoch, ktoré pre svoj vzhľad a trendy prevedení dokážu doplniť takmer akýkoľvek outfit.

Aké značky pánskych tašiek sa bijú o mužskú priazeň?

Ponuka pánskych tašiek je naozaj rozsiahla a nebojíme sa tvrdiť, že pomaly, ale iste doháňa svet ženských kabeliek. Aké značky však naozaj stojí za pozornosť? To záleží hlavne na vašom štýle, finančných možnostiach a vašej náročnosti. Ak žiadate kvalitu a eleganciu, odporúčame siahnuť po niektorej pánske aktovke značky Dragon, FRANCO BELLUCCI alebo Monarchy. Žiadate Ak originalitu a hravosť, využite niektorú z ponúk retro tašiek a batohov, s ktorými sa nestratíte ani v dnešnom modernom svete.

Nezabúdajte na to, že aj na svoj batoh či tašku môžete mať svoje extra nároky, a preto sa neuspokojte len tak s niečím. Trebárs potrebujete elegantné a pritom vodeodolný batoh a v tom prípade by sme vás odkázali na ten s názvom UCON HARVEY, ktorý zastupuje obľúbené roll-up batohy.

Pánske tašky sú veľmi obľúbené, a ak vedľa seba ešte stále vídate muža bez nich, najskôr to znamená, že doteraz svoju vysnívanú pánsku tašku nenašli.