Poltopánky s vysokou podrážkou ako nový trend

Módne trendy sa menia pomaly rýchlejšie, než sa mení ročné obdobie. Už ani ženy sa v móde začínajú strácať, a to už je čo povedať. Obchody s oblečením denne mení svoje kúsky, aby prilákali veľké množstvo zákazníkov, ale veľakrát sa im to nedarí, pretože zákazníci ani nestihnout postrehnúť, že sa nejaká tá novinka na ich pultoch vymenila. Niekedy sa ale stane, že idete nakupovať, ale nemáte dostatok peňazí, a tak sa rozhodnete vrátiť ďalší deň. Lenže daný deň už kúsok nenájdete, a tak vaše váhania či nedostatok financií vás príde skrátka. Módne novinky teda majú svoje pre i proti, ale rozhodne sa nepremietajú len do oblečenia, ale tiež do obuvi. Navyše obuv je veľakrát oveľa srdcervúce záležitosť, pretože topánok nie je nikdy dosť. Navyše mnohokrát nájdeme viac atraktívne obuvi než atraktívnych topánok.

Poltopánky sú jasným tohtoročným trendom

Medzi najaktuálnejšie novinky z oblasti obuvníci sa radí jednoznačne poltopánky, ktoré sú na prvej priečke rebríčka obľúbenosti. Stali sa totiž akýmsi pohodlnejším riešením pre veľmi elegantné formálne štýl, o ktorom bolo vždy myslené, že sa dá doplniť iba elegantnými lodičkami, ale teraz sa stretávame práve s pohodlnejšie variantom, a to práve s poltopánkami. Avšak táto obuv nie je dobrá len pre formálne štýl, ale tiež predovšetkým pre len tak kdejaký ležérne look. Medzi obľúbené kúsky sa totiž teraz začali radiť aj nohavice, ktoré sú dĺžkovo len po členky a práve k tomuto druhu nohavíc sa perfektne radí predovšetkým poltopánky, a to nie hocijaké, ale tie, ktoré majú vyvýšený podpätok. Väčšinou je tento podpätok z mäkšej hmoty, ale je veľmi elegantne spracovaný. Pokiaľ na také topánky prídete, musíte si ich hneď kúpiť. Nebudete tejto kúpe rozhodne ľutovať.

Nezabúdajte však na to, že poltopánky nie sú už len o čiernej farbe, ako tomu bolo hlavne v minulosti. Aj tieto topánky dominujú predovšetkým veľkou škálou farebných kombinácií a je len na vás, do akej sa rozhodnete ísť.