Pohodlne, a napriek tomu elegantne a štýlovo!

Dokážete si predstaviť, že idete do práce v krásnom kostýme a nemusíte sa trápiť, že vás tlačia lodičky či sandále, že sa vám zasekol podpätok medzi dlažobné kocky? Nie je to sen! Tohtoročné leto velí hlavne pohodlne! Čo si teda obuť, aby sme boli elegantní, ale cítili sa pohodlne a štýlovo? Sú to predsa cukle, alebo ak chcete papuče! Všetci ich poznáme z doby nášho detstva, ale už to nie sú tie fádne a nudné šľapky do ktorých sa nám veľmi nechcelo.

Tieto topánky budete obúvať s radosťou

V móde sa medze nekladú, a tak sa na rebríček najštýlovejších vecí dostali cukle. Sú pohodlné a jej obúvanie zaberie minimum času. Po rokoch chodenia na podpätkoch či kline sú cukle milou a príjemnou zmenou.

Možno vyberať z radu štýlových a lákavých modelov, ktoré sa hodia na akúkoľvek príležitosť! Nosíte rada elegantné kostýmy alebo šaty a máte pocit, že táto obuv nie je pre vás tá pravá? Omyl! Pozrite sa po papučách z materiálu napodobňujúce semiš so štýlovým uzlom alebo mašľou a máte vyhrané. Dajú sa kúpiť v akýchkoľvek pastelových farbách alebo môžete zabrzdiť do jemných tónov. Elegantne tiež pôsobí s metalickými detailmi. Keď ich obujete k plisovej sukni s romantickou blúzkou určite zažiarite!

Kam v nich vyraziť?

Idete na dovolenku k moru? Tak určite si tieto cukríky nezabudnite zabaliť so sebou! Modely v zlatej či striebornej farbe podčiarknu vaše opálenie a hodia sa ako na pláž, tak aj na večernú prechádzku.

Tak prečo by sa vaše nôžky mali stále trápiť v nepohodlnej obuvi, keď môžete zažiariť a byť IN v jednoduchých, a napriek tomu krásnych papučkách.