Počuli ste už o bezšvovej spodnej bielizni, ktorá sa neprepisuje?

Medzi najčastejšie používané technológie pri bezšvovej bielizni patrí zváranie, lepenie a welding. Viete, o aké technológie ide a na akú bielizeň staviť? Pozrite sa s nami na to, prečo zvoliť bezšvové prádlo.

Bezšvová dámska spodná bielizeň je pohodlná, elegantná a originálna. Dopraje vám prvotriedne pohodlie a hlavne vám na tele nevytvoria žiadne nevzhľadné faldy. Zaručuje priedušnosť, vysoký komfort a suchú pokožku, pretože dokonale odvádza pot od tela. Nemusí sa žehliť a rýchlo schne. Môžete si vybrať klasické aj športové podprsenky, košieľky a tielka všetkých strihov a veľkostí, tvarujúce nohavičky, zoštíhľujúce body aj sťahujúce spodničky. Bezšvová spodná bielizeň vám pomôže docieliť dokonalú siluetu.

Metóda ultrasonic

Metóda ultrasonic spojí jednotlivé strihové diely aj ich časti. Výsledok je designovo a funkčne skutočne dokonalý. Akonáhle raz vyskúšate bezšvové prádlo, len ťažko budete chcieť niekedy iné. Jeho pohodlie je jednoducho nadčasové a nikde sa vám pod oblečením nevyrysuje. Bezšvová bielizeň je vyrobená z jemného elastického mikrovlákna, ktoré sa dokonale prispôsobí telu.

Metóda welding

Welding alebo zváranie umožňuje dosiahnuť dokonalý dizajn a funkčnosť. Najbežnejšie weldované časti odevov sú vrecká, krycie a spájajúce fľaky, slúžia na lepenie v dĺžke aj pre aplikácie protektorov. Welding sa niekedy označuje aj ako bezšvová, laminonovacia či lepiaca technológia. Látky sú navzájom prepojené spájajúcim tejpom, ktorý sa roztaví pomocou tepla alebo ultrasoniku, čo je vysokofrekvenčné žiarenie. Vďaka tomu sú švy úplne ploché. Pokiaľ stavíte napríklad na bezšvíkové podprsenky, budete z nich doslova nadšení. Už vás nikde nebude škrabať a tlačiť zapínanie. Vykúzlia vám oblé prsia, nedovolia vzniknúť faldom. Je potrebné len zvoliť správnu veľkosť.

Bezšvové prádlo

Dámske bezšvové košieľky a body sú vyrobené z jemného elastického mikrovlákna a jemnej bavlny. Dokonale sa prispôsobí vášmu telu. Bezšvové spodničky môžu mať stredne silný až silný sťahujúci efekt a zoštíhlia vašu siluetu až o dve veľkosti. Veľmi obľúbené sú vyššie sťahujúce nohavičky na zoštíhlenie brucha alebo nohavičky s nohavičkou na zoštíhlenie stehien. V ponuke nechýbajú ani bezšvové tričká alebo tvarujúce legíny. Značka Intimidea.sk vás oblečie na každú príležitosť.