Plast a slama. Z takýchto materiálov sú vyrobené štýlové kabelky

Ak sa nezaujímate o módu a idete nakupovať, iste si poviete, že sa móda dočista zbláznila. Do módy sa totiž v čase vašej neprítomnosti v obchodoch dostali zaujímavé materiály, z ktorých sú vyrobené tie najdôležitejšie časti celého outfitu. To, že kabelky sa pomaly sťahujú z pultov obchodov a z výkladných skríň a že sú nahradzované predovšetkým batohy, to sa ešte dá prežriete, ale čo už je príliš, tak sú plastové a slamené kabelky, ktoré zatiaľ hľadajú svoje kupca. 

Móda nepozná hraníc a je nevyspytateľná. Tak by móde opísal každý návrhár. Tento fakt sa zatiaľ potvrdil, veď okrem masívnych, kamienkových náušníc sa na pulty obchodov dostali plastové a slamené kúsky, ktoré majú byť tohtoročnými letnými trendy. Otázkou je, nájdu si také modely svojich majiteľov? 

Plastová móda na nás útočia zo všetkých strán 

V súčasnej dobe sme utláčaní najmä plastovou módou. Na jednej strane sa snažíme zachraňovať svet tak, že svet zbavujeme plastových vrecúšok z obchodov, na druhú stranu do módy prinesieme také množstvo plastu, ktoré sme snáď v živote nevideli. Plastová móda na nás útočia doslova zo všetkých strán a po niekoľkých mesiacoch na pultoch obchodov si konečne nachádza svojich majiteľov a kupca. 

Za najväčší hit možno považovať najmä plastové batohy a taktiež plastové ľadvinky, ktoré sú veľmi očakávaným comebackom tohto roku. Okrem nich je nutné vypichnúť aj plastové kabelky, v ktorých ide však všetko vidieť. 

Slama po rokoch opäť v kurze 

Za istý comeback možno považovať aj slamené kabelky, ktoré sa tiež nosili dávno v minulosti. Dnes však nie sú tak oceňované ako vlani. V súčasnej dobe si svojich majiteľov našla len hŕstka z nich. Dajú sa kúpiť najmä v menšom prevedení, a to napríklad v guľatom alebo v hranatom tvare. K dostaniu sú zatiaľ iba v prírodnej alebo v čiernej podobe. Avšak aj tieto základné farby sa zatiaľ netešia veľkej obľúbenosti.