Perličky a šmirgeľ. To všetko potrebujete k vytvoreniu módnych džínsov

Štýlových džínsov nie je nikdy dosť. Ak však za džínsy nechcete míňať, máme pre vás tip, ako si vykúzliť štýlové džínsy aj zo starých džínsov, ktoré nájdete v skrini. Každý z nás vie, že džínsy v obchodoch sú naozaj predražené. Ak netúžite utrácať tisíc korún za džínsy, ktoré vám vydržia len niekoľko mesiacov, radšej vo svojom šatníku nájdite také, ktoré nenosíte preto, že sa vám skrátka nepáči. Potom si nachystajte šmirgeľ papier, perličky a ihlu s niťou. To všetko potrebujete k vytvoreniu módnych džínsov, ktorá vám bude hocikto závidieť. 

Prinášame vám konkrétne dve možnosti, ako si zo starých džínsov môžete vykúzliť umelecké nové džínsy. Nie je to nič ťažké, postup je úplne jednoduchý. Veľkú rolu tu hrá všetko fantázie. 

Perličky na džínsach sú teraz in 

Ak sledujete aktuálne módne trendy, veľmi dobre viete, že sa aktuálne nosí džínsy s perličkami. Džínsy s perličkami sú skutočne nádherné, sú vkusné a hlavne štýlové. Bohužiaľ džínsy s perličkami stojí v obchodoch naozaj veľa. Dalo by sa povedať, že za každú perličku si v obchodoch účtujú stokorunu, pretože len tak sa dá vysvetliť tá prehnane vysoká cena. Preto si radšej vykúzlite perličkové džínsy v pohodlí domova. 

Stačí, keď si kúpite perličky a ihlu a niť. Ide o záležitosť do stokorunáky. Potom si len podľa vašej fantázie ihličky přišívejte na staré džínsy, ktoré naraz ožijú zbrusu novým vzhľadom. 

Perfektné trhliny vykúzlite sa šmirgeľ papierom 

A ako všetci dobre poznáme, nosí sa aj džínsy s dierami na kolenách či s trhlinami. Čím viac sú džínsy otrhané, tým viac sú moderné. Aby ste vykúzlil dokonalé trhliny, džínsy nešmikejte ani nevyťahujte nitky. Len miesta, kde chcete trhliny mať, prejdite šmirgeľ papierom. Práve tak vykúzlite unikátne džínsy, ktoré vám bude závidieť hociktorá živá bytosť. 

Aby ste mali džínsy ešte otrhanější, ušmikněte si nohavice, z ktorých vyťaháme niekoľko nitiek, aby nohavice vyzerali „ošumelo“.